Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło w ogóle...w skrócie rok czasu stuleja motzno po rozpadzie związku, który trwał 3 lata, ale wcześniej też był związek, który trwał też coś koło tego. No i zaczęło się... wiosna przyszła i różowym motyle w brzuchu świergoczą xD przejdźmy do rzeczy, ale nie będę się rozpisywał. Po kilku latach odezwała się była do mnie(z tego 1-wszego związku), jestem ujem trochę i od razu powiedziałem, że nie będziemy pisali wspólnej historii po raz kolejny, w grę wchodzą jedynie do niczego niezobowiązujące sexy no i tak umówiliśmy się na połowę maja, bo ona ze stolicy a ja aktualnie 3-miasto :D ja jebe jak to brzmi w ogóle, no ale teraz jeszcze mocniej bo gdy już umówiłem się z 1-wszą to ta druga się odezwała, która jest w związku i z opowieści znajomych wiem, że MOTZNO tęskni, nie ukrywam, że ja też, bo różowa taka 7/10 spokojnie.


Którą drogę mam wybrać teraz? #wygryw czy #przegryw ?
Troche #pasta
  • 15
  • Odpowiedz
@Guli: Pół świata tego kwiata a Ty się rozczulasz nad dwiema, puknij obie i szukaj kolejnych. Taka moja rada.
Ja mam już żonę Tą jedyną i nie chcę innej, więc wiem co mówię. Korzystaj ile wlezie.
  • Odpowiedz
@kidi1: przemówiłeś mi do rozsądku, jeszcze przyjdzie czas, żeby być wiernym tej jedynej. Skoro jeszcze ten czas nie nadszedł... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie dzięki, ja nie jestem zainteresowany propozycjami od panów.


@kidi1: No i tekst z dupy. Po prostu wytknalem ci niekonsekwencje. Takie pisanie " Mam super zone, nie chce zadnej innej, wiem co mowie. Ale kolego... Szalej i korzystaj ile wlezie". Czyli poki mozesz ;]
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xhxhx: czy chce się pakować...dla mnie jest to sytuacja przedziwna, ale to rozowe naciskaja na mnie a nie w drugą stronę, więc nie wiem czy kogokolwiek w tym momencie skrzywdzę swoim działaniem, zwłaszcza że z góry postawiłem sprawę jasno(czytaj sex i nic więcej).
Jutro muszę z pewną osobą przedyskutować temat, bo coraz więcej zaczynam o tym myśleć .
Mimo wszystko dzięki za pomocną dłoń, miłego majowego :-)
  • Odpowiedz