Wpis z mikrobloga

BULWA! mam kolejny dowód że polski #rap tworzą i słuchają typowi #podludzie

z ciekawości odpaliłem sobie na YouTube jeden klip bo myślałem że może mnie dupnie jakieś głębokie oświecenie i takie tam.
A co dostałem?
Teledysk o karynie co poleciała na hajs jakiegoś mafiozy i w ramach pokuty że "wcale taka nie jestem taka płaska" zdradzała go a potem uciekła do sebixa zaznać głębokich i romantycznych uczuć podczas zajumywania komuś starego i ślicznego Mustanga (wiem ile dbanie o auto wymaga pracy wiec przy pierwszej okazji bym uciął łapy). No super głębia przekazu rap to moje życie, pewnie nigdy nie miałeś ciężko w życiu bo cie rodzice kochali xDDD No na osiedlu to byś w ryj dostał i byś się tak nie bujał XD Kisnę z was bo jedyne co umiecie to kraść i dać w ryj a i tak jesteście biedni.

Jak można mieć tak posraną logikę?

Nie odpowiadam za raka którego można dostać podczas oglądania klipu.
to już lekko podchodzi pod #pasta i #lobuzkochamocniej
M.....7 - BULWA! mam kolejny dowód że polski #rap tworzą i słuchają typowi #podludzie...
  • 47
@Mozart07: ale co ty #!$%@?, czemu wrzucasz wszystkich do jednego wora xD ja słucham rapu odkąd tylko pamiętam, to jest gatunek którego głównie słucham, lecz jestem otwarty także na inne, moja playlista jest bardzo zróżnicowana i pomieszana i jakoś nigdy na mnie jakiekolwiek piosenki nie miały wpływu xD
@botanicFTS: to jest ten sam typ człowieka co pcmasterrace - klapki na oczach motzno siedzą. Teraz tylko gdybać czy debil łamane na troll czy rzeczywiście taki ograniczony umysłowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@botanicFTS: No chyba nie. To dlaczego rapu słuchają "głównie" sebixy w dresach i innych takich a nie panowie w garniturach? Tak samo jest z innymi gatunkami muzyki Metala rozpoznasz po ubiorze i nawet goscia co disco polo słucha też poznasz. Coś wpływa na ich styl i myślenie że błękitni jeździeccy są nazywane psami co ich ciemiężą i wsadzają do sztumu. Muzyka ma duży wpływ na nas i nasze postrzegania świata bo
@rudy2007: Wystarczy że wpiszesz sobie w google "wpływ muzyki na psychikę" i możesz sobie poczytać ze strony bardziej psychologicznej. Gdyby tak nie było to np. Muzykoterapia by nigdy nie powstał i nie byłaby skuteczna.

jeden z cytatów


Mózg nieustannie porównuje informacje, jakie dochodzą do niego poprzez wzrok, z tym, czego oczekuje - na podstawie dotychczas poznanej już wiedzy o świecie. Efektem tego porównywania jest to, jak doświadczamy rzeczywistość.
@Mozart07: nie wydaje mi się, żeby tak było. Wrzuciłem ci kawałek wyśmiewający dresów, mający ponad 1,5 miliona wyświetleń na youtube. Wiadomo, że patologia się najbardziej rzuca w oczy, ale bardzo wielu normalnych ludzi też słucha tej muzyki.
oczywiście że pewnie znajdą się takie normalne osoby. Jednak ja nie rozpatruje mniejszości w tym wypadku, i sam musisz przyznać że więcej jest patologi niż normalnych ludzi.


@Mozart07: skąd taki wniosek? Bo to, że tobie się coś wydaje nie oznacza, że tak jest.
Jeszcze z czasów szkolnych też pamiętam że cała największa patologia tylko rap słuchała i nie znalazłem nikogo ogarniętego przez ten czas co słuchał tego typu muzyki.


@Mozart07: a ja w szkole i na studiach takich ludzi niemało spotykałem. I co teras?