Wpis z mikrobloga

BULWA! mam kolejny dowód że polski #rap tworzą i słuchają typowi #podludzie

z ciekawości odpaliłem sobie na YouTube jeden klip bo myślałem że może mnie dupnie jakieś głębokie oświecenie i takie tam.
A co dostałem?
Teledysk o karynie co poleciała na hajs jakiegoś mafiozy i w ramach pokuty że "wcale taka nie jestem taka płaska" zdradzała go a potem uciekła do sebixa zaznać głębokich i romantycznych uczuć podczas zajumywania komuś starego i ślicznego Mustanga (wiem ile dbanie o auto wymaga pracy wiec przy pierwszej okazji bym uciął łapy). No super głębia przekazu rap to moje życie, pewnie nigdy nie miałeś ciężko w życiu bo cie rodzice kochali xDDD No na osiedlu to byś w ryj dostał i byś się tak nie bujał XD Kisnę z was bo jedyne co umiecie to kraść i dać w ryj a i tak jesteście biedni.

Jak można mieć tak posraną logikę?

Nie odpowiadam za raka którego można dostać podczas oglądania klipu.
to już lekko podchodzi pod #pasta i #lobuzkochamocniej
M.....7 - BULWA! mam kolejny dowód że polski #rap tworzą i słuchają typowi #podludzie...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mozart07: ty oczekujesz, że rap to będą rymowane rozprawy filozoficzne pisane językiem jak u Mickiewicza, czy co? Bo nie rozumiem. Jak cię rażą przekleństwa to nie słuchaj rapu, posłuchaj sobie poezji śpiewanej, czy coś..
  • Odpowiedz
@rudy2007: Dlatego nie słucham rapu ( ) Jeśli chodzi o rozrywkową cześć to w rapie zazwyczaj ogranicza się do palenia blatów, ćpania i chlania lub innego gówna. Potem młodziaki się tym nakręcają bo życie ciężkie to zajaram i lądują w sztumie.
  • Odpowiedz