Wpis z mikrobloga

@isiowa: bardziej od kursu będzie się liczyć doświadczenie. Jeżeli masz CATIA na studiach i trochę chęci do nauki w domu (materiałów w sieci nie brakuje), to znalezienie pracy, jako klikacz w CATIA, nie powinno być problemem. Jak trafisz do jakiegoś dobrego zespołu, to w tydzień nauczysz się więcej niż na kursie. Sam studia skończyłem w wieku 25 lat, a w CATIA pracuje zawodowo od 22 roku życia, na żadnym kursie nigdy
  • Odpowiedz
@isiowa: ja się Catii nauczyłem na drugim roku studiów na podstawowym poziomie w ciągu 2 tygodni pracy samemu nad modelowaniem. Nigdy nie robiłem żadnych kursów, bo na profesjonalne nie było mnie stać, a kurs organizowany na mojej politechnice był prowadzony bardzo kiepsko. Ale za to mogę powiedzieć, że przeczytałem wszystkie książki polskojęzyczne odnośnie Catii i mogę Ci polecić na sam początek "Catia - Narzędzia i moduły" M. MICHAUD, świetna książka dla
  • Odpowiedz
@yoda90: A masz moze jakies zrodlo, stronke gdzie jest duzo rysunkow technicznych, szkicy z ktorych moge rysowac? Znalazlem ostatnio to 40 jakis prostych bryl i tyle :(
  • Odpowiedz