Wpis z mikrobloga

@tarsycjusz: wydaje mi się, że Szumlewicz to taki ukryty troll. Za jakiś czas jak będą ogromne związkowe manifestacje, stanie przy mównicy i zamiast powiedzieć jak to wszyscy muszą mieć równo i trzeba bogatym zabrać i państwo ma im dać kasę, powie że związki zawodowe to pedalstwo i tylko gospodarka wolnorynkowa. Mam taką nadzieję, nie sądzę, że są ludzie na tyle głupi, żeby tak na poważnie mówić jak szumi ;-)
  • Odpowiedz
@baney114: Google sporo o nim mówi, ale ja od siebie dodam tylko, że gdyby Szumi nie isniał, to wyłożyłbym grupy hajs aby takiego stworzyć. Nikt tak nie ośmiesza lewicowych postulatów jak on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kim jest ten pajac - członkiem partii, działaczem lewicy, zwykłym krzykaczem? Skąd on się wziął?


@baney114: były redaktor Krytyki Politycznej, obecny redaktor lewica.pl oraz "ekspert" OPZZ
  • Odpowiedz
@tarsycjusz: Szumi tak głęboko wierzy w słuszność tego, co robi, że aż żal mi go będzie patrzeć jak go prawica masakruje (,). Przecież on jest pocieszny jak kot bez oka albo łapy. Tylko, że nie ma mózgu.
  • Odpowiedz