Wpis z mikrobloga

#weeklytopedm Wydanie 28: 20-26.04.2015
Wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi odsyłam do tagu #weeklytopedm

Na dzisiejszej liście zamieściłem 12 utworów, każdy na prawdę warty przesłuchania. Dość solidny tydzień, jeżeli chodzi o wydania.

12. Leroy Styles vs Sunnery James & Ryan Marciano - Karusell (Original Mix) || #house
Najbardziej porypany utwór chyba w tym roku xD. Tekie tekie tekie tekie.

11. Ferreck Dawn - Another Day (feat. BISHOP) || #deephouse
Miły deep ze stajni Spinnin

10. Blasterjaxx & DBSTF ft. Ryder - Beautiful World (D-Block & S-Te-Fan Remix) || #hardstyle #nustyle
Wcześniej panowie stworzyli świetny bigroom, jeden z czołowych w tym roku, a teraz zaserwowali nam hardstylowy remix. Obie wersje są dobre.

9. Vida - Arctic Lights (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Moje największe zaskoczenie w tym tygodniu. Wkręca się niesamowicie (polecam też mocniejszą wersje w mashupie: Vida x Krewella - We are Arctic Lights (Martin Wings Edit))

8. Levito - Serenity || #bigroomprogressivehouse #polskieedm
Nasz znienawidzony xD rodak postarał się tym razem. Wykręcił cudną melodię, widziałbym ten utwór w Revealed w takiej wersji, bądź z jakimś mocniejszym dropem.

7. twoloud - Move (Showtek Edit) || #bigroom
Mocarny bigroom, będzie w te lato robił pogrom na festiwalach.

6. Julian Calor – Another Template (Album Edit) || #bigroomprogressivehouse
Kolejny singiel z nadchodzącego albumu Juliana. Jego każdy utwór zabieram w ciemno.

5. Galantis - Peanut Butter Jelly (Album Version) || #house
Nie jest to co prawda hit na miarę Runaway , You , czy Gold Dust , ale i tak trzyma świetny poziom. Inna stylistyka niż zwykle, ale nadal wprowadza w dobry humor. Czekam na ich collaby z Kaskade i Martinem Garrixem.

4. MOTi - Valencia Original Mix
Virus + Mammoth + Sausage Fattener xD

3. Vicetone feat. Kat Nestel - Angels (Extended Mix) || #bigroomprogressivehouse
Bez dwóch zdań, najlepszy utwór od tego duetu w tym roku. Jak zwykle świetna gitarka, do tego idealnie chyba nagrany wokal, cudo.

2. Fedde Le Grand & Patric La Funk - Take Me Home (Extended Mix) || #bigroomprogressivehouse
Mój kochany Fedde w końcu wypuszcza najlepszy numer od lat. Świetne partie wokalne i dźwięki #!$%@?ące styl Le Granda od paru ostatnich produkcji, jednak w o wiele lepszym wydaniu. Zagości długo na mojej playliście.

1. Sander Van Doorn - Ori Tali Ma (Original Mix) || #house
Co Sander #!$%@?ł numer, to ja nawet nie. Instant classic. Świetny klimat, trochę techowy. Sander wrócił częściowo do korzeni tym utworem. Hit jak nic, najlepszy jego utwór od... nie wiem kiedy, Nothing Inside ?

To wszystko w tym tygodniu mireczky. Komentujcie, bo inaczej wjadę wam na chatę.
Link do paczki

#umf #edm #muzyka #muzykaelektroniczna
  • 7