Wpis z mikrobloga

@Gadzinski: czyli mogę Ci powierzyć swoje życie?:D

@knysha: w jakimś ergonomicznym miejscu czy takim z dupy (bądź z samej dupy)? Czy jakbym to powtórzył kiedyś drugi raz to mam szanse żeby druga wyrosła symetrycznie do pierwszej (coś jak Goro z mortal kombat)?
  • Odpowiedz
@knysha: gorzej będzie jak mi się popierniczy i wyrośnie mi trzecia ręka po jednej stronie, wtedy kiepsko będzie z równowagą;/ ale może bym był dawcą dla kogoś i jeszcze na tym zarobię...

@Gadzinski: Problem w tym, że nawet jak była świeża to na początku dostawałem, więc nie wiem jak to sprawdzić:D :(
  • Odpowiedz
@GoonSquad: Próbuj na następny raz innej odżywki w takim razie. Nie każdemu konkretna odżywka pasuje. Weź sobie najwyżej mniej niż normalnie bierzesz, rozrób tak żeby było gęstawe.

Btw jakie to białko masz?

Ostrovia?
  • Odpowiedz
@GoonSquad: O ilę rozumiem BCAA, to białka nie bardzo. Przymierzałem się nawet do zakupu. Ponoć Ostrowia już się wycofała z produkcji i zostało jakieś z sacharynianem. Wolę wpieprzyć na to miejsce 300 g wołu.
  • Odpowiedz
@GoonSquad: Z gotowców?

Mutant Mass, ale z kolei też nie każdemu pasuje pod organizm.

@GoonSquad: Pewnie. Tak jak mówiłem ja mam Białko z Ostrovii rok po terminie i CarboNox'a pól roku i wszystko w porządku jest. Nie mam sraki, flaki też nie strajkują.
  • Odpowiedz