Wpis z mikrobloga

@Limonkova: Internet strasznie demotywuje. Czego byś nie potrafił robić, jak zajebisty byś w tym nie był, to zawsze znajdzie się 14-letni koreańczyk który robi to 10x lepiej xD
  • Odpowiedz
Jak przestaniesz rysować to skill poleci na ryj, a jak będziesz to robiła dalej to skill będzie wzrastał. Normalna sprawa. W rysowaniu potrzeba talentu, ale też dużo więcej praktyki i wyuczenia. Nie marudź więc tylko bierz się za rysowanie i staraj się być coraz lepsza. :P
  • Odpowiedz
@Limonkova: Można być w czymś dobrym, można być tez w czymś mistrzem. Ja akurat właśnie jestem mistrzem wymyślania nowych pomysłów, jarania się nimi i nie konczenia. :P Niestety od kilku lat cierpię na taką przypadłość. Choć kilka rzeczy na szczęście udało się pociągnąć do końca.
Mimo wszystko w temacie porady do zmotywowania jestem raczej średnio kompetentny. ;) Ale jak już mam poradzić to poradzę żebyś trzymała się jednej rzeczy. Jak na
  • Odpowiedz
@Czarny_Nindza: Łopanie. Toś Pan z tą środą wymyślił! Ale ale, postaram się. Jeśli nie wyjdzie to cóż. Może chociaż z językami ruszę!
Ja już miałam nauczyć się angielskiego na porządne B2, rosyjskiego na B1/B2, rysować ludzi, umieć robić zdjęcia, poprawić sylwetkę, rozciągać się kilka razy w tygodniu... Wymieniać dalej? Jestem Specjalistką do spraw Niezrealizowanych Postanowień i Pomysłów :D
  • Odpowiedz