Wpis z mikrobloga

uwaga nieśmieszny wpis

life is brutal and full of zasadzkas


#!$%@?ł mnie i irytował ten tekst zawsze. potencjał beki 1.31%

tak samo jak kryspin. załóż okulary i sztuczną szczękę, mów jak upośledzony 10 latek. potencjał beki 0.023%

kiedyś do pracy jeździliśmy z kolegą razem samochodem. wjazd na obiekt otwierał nam ochroniarz. wychodził wtedy z budki, odpalał papierosa i przesuwał bramę. za każdym razem mój kolega mówił wtedy pod nosem otwieraj tą bramę ty #!$%@? zasrańcu. kisłem strasznie i wyczekiwałem tego magicznego zdania codziennie przez miesiące. któregoś dnia ochroniarz wyszedł z budki, odpalił papierosa i otworzył bramę. kolega nic nie powiedział, pomyślałem wtedy, że już mu przeszło. przejechał tylko przez bramę i przejeżdżając patrzył się na ochroniarza. po chwili powiedział pod nosem


to na przykład mnie śmieszyło, ale kryspin nie

przejdźmy dalej

kiedyś na wakacje jeździłem do rodziny na wieś. z kolegami kupowaliśmy na odpustach petardy i wkładaliśmy w krowie kupy, żeby robić gównoeksplozje. najpiękniejsze wspomnienia z mojego dzieciństwa

kiedyś na wieś zabraliśmy z siostrą taki mały namiocik z ikei. rozbiliśmy go na dworze i nie przybiliśmy go w żaden sposób do ziemii ani nie obciążyliśmy. mocny podmuch wiatru poderwał pusty namiot i przeniósł go kilka podwórek dalej do sąsiada. pobiegłem wtedy na podwórko sąsiada, a ten niósł już namiot w reku, żeby mi go oddać. przekazał mi namiot i powiedział wtedy


i to mnie śmieszyło, ale kryspin nie xD

z fartem

#lippaa
powodzenia - uwaga nieśmieszny wpis 

 life is brutal and full of zasadzkas

#!$%@...

źródło: comment_bcPy3FpjUFsOwEYf3MjMKqhTqRX13u5m.jpg

Pobierz
  • 23
@powodzenia: Nigdy w zyciu nie mialem okazji wbic sie na Kryspina - poza moze dwoma hejtami na mirko, ale kiedys przypadkiem dalem sie zaprowadzic kolezance na kabaret i wpadlismy na tego goscia. Nigdy przedtem i nigdy potem nie czulem tak bezsilnej rozpaczy i wscieklosci patrzac na tysiace smiejacych sie z tego gowna ludzi. Naprawde zyczylem im wszystkim smierci. Wyszedlbym szybciej, ale nie moglem sie temu zjawisku nadziwic.
neib1 - @powodzenia: Nigdy w zyciu nie mialem okazji wbic sie na Kryspina - poza moze...

źródło: comment_raTQKKvWGG9EKU1EHesk5xNsDPw2Z2I4.jpg

Pobierz
kiedyś do pracy jeździliśmy z kolegą razem samochodem. wjazd na obiekt otwierał nam ochroniarz. wychodził wtedy z budki, odpalał papierosa i przesuwał bramę. za każdym razem mój kolega mówił wtedy pod nosem otwieraj tą bramę ty #!$%@? zasrańcu.


@powodzenia: ale kwikłę XD
@powodzenia: Normalna sprawa, wszelkie te kabarety i "śmieszne filmiki na necie" to wymuszone gówno i każdy rozumny człowiek to wyczuje. A takie zwykłe "#!$%@? zasraniec" jak jest wypowiedziane w dobrej sytuacji i kryją się za tym prawdziwe emocje - zawsze śmieszy.