Wpis z mikrobloga

nie dobrze mirki, za 8 godzin ruszam, spakowany, a tu od rana siedze i #!$%@? gripex jak głupi bo non stop 38C temperatura ;c
jak mnie dopadnie jakaś grypa w drodze to będzie #!$%@? :(

modlę się, żeby to był reisefieber, ale niestety to mało prawdopodobne po 10k+ km stopem ;c

trzymajcie kciuki :D

#autostop #autostopnaluzie #ukrainanaluzie #bosnia #bosniadziwnykraj #zdrowie
mrgallar - nie dobrze mirki, za 8 godzin ruszam, spakowany, a tu od rana siedze i #!$...

źródło: comment_JB7Xg8HpT1kRGcGpFwXpjqXcBMPl1RXk.jpg

Pobierz
  • 18
@xhxhx: obawiam się, że jutro w nocy śpiąc na jakiejś stacji zmarzne jak jasna cholera :D no nic, mam dużo gripexu i polopiryny, byle do Bośni, tam rakija powinna postawić mnie na nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mrgallar: Dwa lata temu jechałam stopem do Chorwacji i łapaliśmy pod Bratysławą przez kilka godzin. Nie udało się. Austriacy, podobnie jak Włosi nie lubią zabierać na stopa, a kierowcy, którzy jadą do Chorwacji, omijają Austrię bo drogie autostrady i jak widzą "Wiedeń" na kartce, to olewają.
@easyrideress: roznie bywa, przejezdzalem tam dwa razy nigdy nie mialem problemow no ale chodzą legendy o Wiedniu i Grazu nie bez powodu :D
dzięki za info, tak jak mówię, liczę na cud, że uda mi się przeskoczyć austrie...

jutro dużo rajdów autostopowych, sam w jednym biorę udział, będzie cięzko ale nie jest to nie wykonalne :D
duży bonus bo poza angielskim mówię po czesku, słowacku i serbsku (czyli chorwacku, czarnogórsku i
@mrgallar: aż człowiek ma ochotę się dołączyć na stopa do Ciebie :D
Mi się udało wtedy złapać zupełnym przypadkiem. Byliśmy już załamani, że tam utknęliśmy i postanowiliśmy coś zjeść pod wiatą. Po drodze zauważyłam tira na polskich blachach i pomyślałam raz kozie śmierć. Podeszłam i spytałam czy jedzie do Wiednia. A on "Nie, jadę dalej". "Może do Chorwacji?". No i się okazało, że tak, a widział nas wcześniej, ale nie wziął
@woodywoodpecker: czeskiego zaczalem sie uczyc sam 4-5 lat temu, mowilem b dobrze ale zaczalem potem studiowac fililogie slowiansja ze specjalnoscia j slowacki i wszystko mi sie miesza. Takze czeski tak b1 mowie, c1 rozumiem. Slowacki c1/c1 a serbski mam jako drugi jezyk kierunkowy ale raczej dukam niz mowie, powiedzialbym ze takie solidne a2;)