Wpis z mikrobloga

#pytanie do #mirkokoksy z #silownia: Jakie buty na siłownię najlepsze? Myślałam o jakichś Nike, na przykład Kaishi albo Studio Trainer, żeby móc w nich chodzić też po ulicy. No i mam je za 150-180 złotych w pracy, ale słyszałam, że lepiej kupić jakieś za 50 złotych z Decathlona.
  • 25
  • Odpowiedz
mam je za 150-180 złotych w pracy, ale słyszałam, że lepiej kupić jakieś za 50 złotych z Decathlona.


@Jofridd: Zależy dla kogo lepiej( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla innych decydujcy jest stosunek jakości do ceny, dla innych lans:)
  • Odpowiedz
@Jofridd: polecam zwykle trampki za 30 zl z bazaru, ewentualnie decathlon. Prawda jest taka, ze buty za ciebie nie beda cwiczyly jezeli wydasz na nie od cholery kasy
  • Odpowiedz
@Jofridd: Sandały mają dobrą wentylację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę, że raczej nie będziesz się bardzo przeciążać, więc weź buty typowe dla biegaczy ale z twardszą podeszwą. One mają siatkę po bokach i od frontu i jest fajny przewiew.
  • Odpowiedz
@Jofridd: nie wchodz w klapkach/sandałach na siłkę, na niektórych za to wyganiają, raz w wawie jak mieszkałem to zapomniałem butów i po wjesciu w klpakach dostałem opieprz ze to moj pierwszy i ostatni raz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz