Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie. Rzadko się udzielam ale może wy mi pomożecie w kiepskiej sprawie. Oddałem do serwisu s3 ze zbitą szybką celem wymiany. Pomimo zapewnień że tel będzie gotowy za dwa dni chciano mi go "wcisnąć wczoraj" tj. po ponad tygodniu. Podczas włączenia zauważyłem że ekran wyświetlacza ma nienaturalne kolory oraz występuje pixelioza "coś jakby ktoś przestawił kolory w windowsie na 256. Powiedziałem że to nie mój ekran a jakaś podróba i zostawiłem tel. bo serwisant miał się z szefem skontaktować itd. Po 30 minutach dzwoni i twierdzi że to efekt wypalania wyświetlacza bo pytał innych i mogę sam na forach zobaczyć itd. W serwisie przy mojej obecności człek stwierdził że coś nie tak. Podczas telefonu próbował usiłować mi wcisnąć kit że ja taki mogłem przynieść a on nie pamięta. Na miejscu 30 min wcześniej twierdził co innego i że mogę sobie odebrać tel zapłacić 250 za wymianę szyby a jak chce to mi wyświetlacz wymienią ale to nieopłacalne. Dziś tam idę raz jeszcze . Możecie mi udzielić jakiś rad ? co mam robić #!$%@? mnie że chcą ze mnie zrobić debila. #afera #wykop #wykopefekt #telefony
  • 1