Wpis z mikrobloga

Jako umiarkowany sympatyk JKM tolerowałem do tej pory różne wpadki i potknięcia krula i jego świty - poparcie dla ruchów proepidemicznych, epizod ze Stonogą, Wiplera w dresie i niezliczone bzdury wygłaszane przez samego Korwina. Trudno.

...ale jeśli plotki się potwierdzą i ta oślizgła kreatura zostanie przyjęta do KORWiNu, możecie zapomnieć o moim głosie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#korwin #jkm #hofman #oswiadczenie #polityka #boldupy
źródło: comment_u3LWmxUMHPcmj51YSgfgFI5Ft6LA8tbA.jpg
  • 10
@lnx_: Hofman to nie tylko afera madrycka i chwalenie się długością pindola, wielu ludzi ma go dość za całokształt działalności, za to chwalone przez ciebie krętactwo, które osobiście uważam za odrażające nawet na tle tego co wyprawiają pozostali politycy. Przyjęcie go do partii byłoby dla mnie ostatecznym dowodem na to, że ludziom z otoczenia JKM nie chodzi o wprowadzanie jakichkolwiek zmian w polskiej polityce tylko o dorwanie się do koryta za
@Niedowiarek: pisz co chcesz, ale Adam Hofman to bardzo dobry jak na Polskę polityk. Serio. Całe "afery" z jego udziałem to gówno nie afery - kilometrówki to kwestia niejasnych przepisów, brak zapłacenia podatku od pożyczki od cumpla to kwestia zlecenia politycznego, o chwaleniu się pinokiem nie ma sensu nawet wspominać, bo po alko w pewnym towarzystwie różna akcje się odstawia.
Merytorycznie niewiele odstaje od Wiplera, jest bardzo skuteczny.