Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #rozowepaski - czy specyfiki które mają walczyć z celulitem wodnym typu Hydrominum są coś wartę? Pytam bo mojej ukochanej zaczął się ten problem, mimo tego iz jest dosyć szczupła i biegamy... pewnie od tabletek. No i chciałem coś się dowiedzieć czy macie jakieś doświadczenia z tymi specyfikami

#medycyna (?) #leki #pytanie
  • 26
@duskhorizon: miałam problem jak zaczynałam brać tabletki. To że jest szczupła i ćwiczy nie ma znaczenia - byłam w tej samej sytuacji. Zwiększyłam intensywność ćwiczeń, szczególnie przy udach i tyłku. Stosowałam balsam antycelulitowy (najzwyklejszy za ok 17zł) - problemu po dwóch miesiącach nie było. No ale to raczej dzięki ćwiczeniom, a nie kremowi. Niech się nie załamuje (Ty też) :}
@duskhorizon: Istnieją liczne badania udowadniające, że tabletki anty powodują nowotwory, więc jeśli bierze dla "przyjemności" to radzę odstawić... Niestety również powodują cellulit. Zainteresujcie się równowagą kwasowo-zasadową organizmu. Co jeść, czego nie. Brak owej równowagi przyczynia się do stanu zapalnego tk. tłuszczowej co wywołuje cellulit. Nie ma czegoś takiego jak cellulit wodny. Cholera mnie bierze jak słysze te reklamy..... :| Pozdrawiam
@Fizjoterapia: ciekawe, zainteresuje się kwestią braku celulitu wodnego, co do tabletek to są równie liczne badania które zaprzeczają, jak zwykle zależy kto badania zleca ;)

@Leel00: @factoryoffaith: Ja tam powiem wam , że ledwo co to zauważam, może w pełnym jasnym świetle i ekspozycji ;) Za to ukochana trochę jest przeczulona na tym punkcie i uważa że już nie może założyć krótszego ...
Także generalnie to ona ma problem
@duskhorizon:
Skład tego gówna:
- ekstrakt z owocu opuncji figowej,
- wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego,
- wyciąg z pokrzywy,
- wyciąg z zielonej herbaty.
Medycyna level over 9000. Co ciekawe, podobny skład mają prawie wszystkie suple, niezależnie od tego na co mają one niby działać.
Na cellulit nic nie zrobisz, tylko medycyna kosmetyczna, ale to dużo kasy kosztuje. Ewentualnie mniej żreć.
@duskhorizon:
Nie ma co się zatem pieścić nad tym celulitem, normalna rzecz, często uwarunkowana genetycznie. Mogą to być hormony z tabletek, ale nie ma na to żadnego potwierdzenia, więc nie ma co wysuwać takich wniosków. Powiedz jej, że jest ładna, i tyle.