Wpis z mikrobloga

@rzet: pewnie tak, ale ostro przesadzone ;) Generalnie ceny wynajmu są tam horrendalnie wysokie. Co to wynagrodzeniia średniego na poziomie 80k AUD... to niewiele się pomyliła (google mówi o 75)
  • Odpowiedz
@rzet: nie wiem jeszcze :) chciałbym zacząć od chociaż od tych 80-85k, docelowo CIUT więcej. Ale na razie nie wiadomo co z tym wyjazdem, bo żona w końcu przyjechała do IE i nie bardzo ma ochotę się stąd ruszać (na ładną pogodę trafiła :P)
  • Odpowiedz
@CiepleWino: przyjechały, jest ok. Lot był wstrząsający (córka bała się iść do WC, mimo że BARDZO musiała). Poza tym, jak na razie, wszystko dobrze się układa (nawet kanapki do pracy już dostaję :P)
  • Odpowiedz
@rzet: w AU jest jeden zasadniczy problem... przejrzyj sobie oferty na seek.com.au - w wielu miejscach jest zaznaczone, że wymagają magicznego "Australian Experience"... a proces rekrutacyjny w wielu przypadkach uwłacza godności człowieka :) Ja roboty szukałem jakoś miesiąc, no i te 80K jest, ale na kontrakcie niestety... A na mieszkaniu najłatwiej oszczędzić wybierając inne miejsce niż #sydney a i pogode mają teraz lepszą w Brisbane i latem w Perth było lepiej
  • Odpowiedz