Wpis z mikrobloga

  • 5
@efem: każdy facet uważa za powód do dumy wykorzystanie seksualne zalanej koleżanki, która okazała zaufanie i przenocowała go?
  • Odpowiedz
  • 0
@efem: w tym przypadku facet był trzeźwy, a dziewczyna kompletnie zalana. Miała do niego zaufanie jako do wieloletniego przyjaciela, więc przenocowała go w swoim łóżku. Wyraźnie powiedziała mu, że nie chce i opierała się. Jeśli to nie był podstęp to nie wiem co jest podstępem
  • Odpowiedz
Za dużo nas łączy przyziemnych spraw, żeby robić z tego związek. 
10 lat byliśmy jak rodzeństwo. Widział mnie w dziurawych majtach, na imprezach ścierał ze mnie rzygi, przy wspólnym oglądaniu filmów wywalałam przed nim owłosione (zimowe) nogi a teraz co?

To ja nie wiem czego ona oczekuje od związku. Bo w normalnym życiu, to są rzeczy które się z drugą połową przeżywa. Z taką osobą z którą chce się spędzić życie. Co
  • Odpowiedz
To ja nie wiem czego ona oczekuje od związku. Bo w normalnym życiu, to są rzeczy które się z drugą połową przeżywa. Z taką osobą z którą chce się spędzić życie. Co te dziewczyny maja teraz w głowie?


@AllOver: Dokładnie. Skoro po tym wszystkim nadal na nią leci, to ona jest w idealnej sytuacji. Nie będzie się już musiała obawiać, że gdy "on się dowie" to mu obrzydnie ( ͡
  • Odpowiedz