Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zrobić sobie trip po Los Santos. Moim pierwszym przystankiem był wyjazd na autostradę, gdzie w pobliskim sklepie kupiłem trochę zapasów na drogę. Zapakowałem wszystko do motocykla i ruszyłem przed siebie. Niestety w czasie podróży złapał mnie deszcz i mimo skórzanej kurtki było mi zimno. Pierwszym celem mojej podróży był Fort Zancudo, miejsce legenda gdzie ponoć trzymają UFO i inne takie. Gdy dojechałem do bramy, przemiły Pan strażnik poinformował mnie, że jest to teren prywatny i mam się trzymać z dala. Posłuchałem go, bo widziałem że trzymał rękę na kaburze. Zapytałem go tylko, czy mogę zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze znakiem informującym o wjeździe do fortu. Wyjaśniłem mu, że postanowiłem sobie przejechać przez wszystkie ważniejsze miejsca w tym pięknym Los Santos. Strażnik niechętnie, ale zgodził się. Zbliżyłem się trochę do bramy i mimo nieprzyjemnego uczucia wzroku pana strażnika cyknąłem fotkę. Moim kolejnym celem podróży były tereny pozamiejskie ale o tym później. Takie o to zdjęcie mi wyszło.
#snapmatic #gtav #podrozepols
Pobierz KingRStone - Postanowiłem zrobić sobie trip po Los Santos. Moim pierwszym przystankie...
źródło: comment_Ojf37GHQkk03eP920LfyBAP0ZdUxUjKX.jpg