Wpis z mikrobloga

Brawo Korwin. Takie burzy i takiego ataku na Polskę to ja nie widziałem dawno a to dopiero poczatek bo temat sie dopiero rozkręca.
Ale już rosyjski MSZ komentujac słowa Korwina napisał że "prawda o Majdanie coraz bardziej wychodzi na jaw".

Teraz teorie te trafią do obiegu na całym swiecie i to Polska bedzie przez wielu uznawana jako kraj który rozpętał kryzys wokół Ukrainy a polski polityk mocno to uwiarygodni.
W Rosji tytuły krzycza: "Polscy prowokatorzy" "Polska szkoliła snajperów z Majdanu" "poseł Europarlentnu mówi kto utopił we krwi Majdan" - to Polacy!

Jeśli Korwin ma choć trochę honoru i resztki odpowiedzialnosci i patriotyzmu to powienien natychmiast ujawnic dowody na poparcie swoich teorii okołomajdanowskich albo sie z nich wycofać. Bo głosząc swoje teorie bez pokrycia służy rosyjskiej propagandzie. Jak sie wejdzie na RT to czasami wiecej tam Korwina niż premiera Rosji Miedwiediewa. Kopaczową tam widziałem moze ze dwa razy a Korwin jest tak często że powinien wołać kasę jako stały publicysta. Oczywiscie wszystkie wypowiedzi uwiarygadniają politykę Putina poprzez krytykowanie Polski, USA czy Zachodu.
No ale i tak kuce powiedzą: nie Korwin nie jest prorosyjski. Za jakiego go uważają kuce ze strony ze smiesznymi obrazkami to jedno a ja jakiego go uważaja go Rosjanie to drugie. Jak myslicie kto jest bardziej kompetentny w ocenie jego postawy wobec Rosji? Zapatrzone w niego kuce które bagatelizuja wszystkie idiotyzmy jakie on wypowiada czy służby państwa rzadzonego przez agenta KGB?

I jeszcze jedno.
Skoro rosyjskie media powtarzaja tezy krula o tym że Polacy szkolili snajperow strzelajacych na Majdanie a Korwin nie przedstawia na to dowodów to tym samym każdy może publicznie powtarzac tezy jakie stawiano gdy kilka lat temu trafił do szpitala z raną brzucha. A mozna było przeczytac o watkach mafijnych i obyczajowych znacznie bardziej pikantnych niż zbrzuchacenie jakiejś młódki.
No i zawsze można mówić skoro to wszystko byłaby nieprawda to przeciez Korwin wyjawiłby jak to rzeczywiście było no nie?

Tutaj watek tej ifnormacji na yandexie zbierajacy czesc artykułów z róznych rosyjskich portali.
https://news.yandex.ru/yandsearch?cl4url=lenta.ru%2Fnews%2F2015%2F04%2F20%2Fpolish_snipers%2F&lr=213⟨=ru

#rosja #ukraina #ruskapropaganda #korwin #4konserwy #neuropa #bekazkuca #polityka
szurszur - Brawo Korwin. Takie burzy i takiego ataku na Polskę to ja nie widziałem da...

źródło: comment_eAdNs325IsL9EWLRwUOJpGgqMtJxYkwf.jpg

Pobierz
  • 88
@szurszur: Korwin to polski patriota i mąż stanu, nie zrobiłby przecież niczego co mogłoby szkodzić wizerunkowi Polski i jednocześnie wspierać jej przeciwników! To tylko celowa nadinterpretacja jego słów i pomówienia. Ktoś kto jest mistrzem szachowym i brydżowym nie byłby nigdy pożytecznym idiotą i głupcem na zwałowanie, dając się rozgrywać komuś innemu jak 5 latek.
@szurszur: Siedzę sobie w Parlamencie Europejskim obok pana Urmasa Paetza, ministra spraw zagranicznych Estonii, który przyznał w rozmowie z (ówczesną szefową unijnej dyplomacji) panią baronową Katarzyną Ashton of Upholland, że to nasi ludzie strzelali na Majdanie, a nie ludzie pana Janukowycza, czy pana Putina. Szkoleni u nas, w krajach Zachodu"
@lerner:

Sprawą zainteresowały się media, zaczęły krążyć rozmaite hipotezy. „Trybuna” napisała, że Korwina dźgnął znajomy córki zajmujący się handlem narkotykami


Był tez watek jakiegos długu karcianego.
Tutaj w 14:30 zaczyna sie rozmowa na ten temat i Tymochowicz sugeruje mafijny watek w sprawie zranienia Korwin nie chce odpowiadac a potem pokazuje obraxliwy gest i atakuje słownie.
https://www.youtube.com/watch?v=DjYPG33DXXM#t=998