Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki, potrzebuję porady.

Zostałem poproszony o to żebym został świadkiem na ślubie u kumpla, i spadł na mnie problem organizacji wieczoru kawalerskiego(osobiści ich nie uznaje, nigdy na żadnym nie byłem i nie wiem co i jak tylko z opowieści) ale głupio było odmówić no i na dodatek ten zażyczył sobie striptizerkę.
W domu żona wywołała oczywiście #gownoburza , natomiast żadnej rady jak wyjść z impasu nie przedstawiła() typowe myślenie #rozowypasek, pierdzielić jaki jesteś zły i niedobry ale pomocy brak(,). Może ktoś ma jakiś pomysł na striptizerkę (czym ją zastąpić albo coś) żeby wilk syty i owca cała? i fajny kawalerski był?

#gorzkiezale #wieczorkawalerski #zonabedziezazdrosna #przepisnadobraimpreze
  • 14
@mulan84: Kwestia podejścia kobiety i jej samooceny. Moje byłe nie widziały problemu, gdy szczerze mówiłem, że idę z kumplami do stipclubu (wszyscy idą, jesteśmy na wyjeździe, więc nie będę się wyłamywał), tak samo narzeczona znajomego (również moja koleżanka) nie widziała problemu, gdy zamówiliśmy panią na kawalerski dla kumpla.
@katinka: myślę że żona mogła by się zdenerwować ponoć to trochę boli:P, a tak na serio paintball zamiast striptizu cholera to będzie trudne żeby przekonać zgraje facetów, że siniaki są fajniejsze od #cycki


@mulan84: już bez przesady - uspokoić żonę że to przecież ma być striptiz a nie wizyta w burdelu. Co takiego przerażającego w tym że mąż zobaczy gołą babę? Gdy ja wróciłem z kawalerskiego mojego kumpla - mocno