Wpis z mikrobloga

Gdzie jest ten śmieszek od #navime? Jak można tak spieprzyć (przepraszam za wulgaryzmy) apkę i zrobić z szybkiej lekkiej apki (instalka ważąca mniej niż 1MB) kolosa ważącego prawie 5MB?
Przecież jeśli ktoś chce kombajn, to instaluje endomondo, albo inne apki do wszystkiego, zaletą navime była lekkość - ot soft, który działał chyba na niemalże każdym sprzęcie (chociażby przez to, że był malutki).

No nic, ktoś chyba postanowił wybrać drogę Winampa 3 ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Życzę autorowi wszystkie najlepszego, rozumiem, że próbuje zmonetyzować jakoś swój pomysł... ale moim skromnym zdaniem zepsuł całkowicie "navime"... więc jako apki do biegania / jeżdżenia już nie polecam. A szkoda bo było to super dzieło ( ͡° ʖ̯ ͡°) .

Ktoś poleci coś innego, co jest bardzo lekkie (czyli małe) i potrafi pokazywać wiele danych offline na #android ?
Poniżej zrzuty ekranu ze starego Navime.

#gorzkiezale #oswiadczenie
simperium - Gdzie jest ten śmieszek od #navime? Jak można tak spieprzyć (przepraszam ...

źródło: comment_J22ej6UWqF1IEE4ahOV9SuqFJkBRpXaq.jpg

Pobierz
  • 24
przecież nowa apka też ładnie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@pierozkovy: oczywiście, Winamp 3 też ładnie działał, ale została w nim zniszczona najważniejsza zaleta wersji 2 - lekkość i szybkość, czyli ultra małe rozmiary :/

Jak każda apka wygląda inaczej albo jak z ubiegłej epoki to wszyscy narzekają. Jak twórcy chcą dostosować aplikacje do MD żeby wszystko wyglądało spójnie to... też wszyscy narzekają.

@wysuszony: dlatego życzę
mam telefon z dawnej epoki

@pierozkovy: No, ja też do sportu mam z dawnej epoki, gdzie do dyspozycji łącznie mam 300MB, (gdzie każdy MB jest na wagę złota... a tu taki kolos... Jest różnica między 750KB, a 4,9MB. Po prostu wcześniej była to mała lekka apka, a teraz? Apka znacznie cięższa, a jeśli jest dla ciebie lekka, to znaczy, że masz adblocka i nie widzisz reklam googla, które już w ogóle
ale przeciez ze starej dalej mozesz korzystac :)

@Solitary_Man: no... na szczęście mam apkę, która archiwizuje APK, więc sobie zachowałem starszą wersję. Choć kompletnie np. nie rozumiem Google, czemu usuwa starsze wersje aplikacji, przez co, jak ktoś nie archiwizuje APK, to nie ma możliwości cofnięcia się do starszej wersji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Solitary_Man: co rozumiesz przez funkcja na żywo? Generalnie używanie apki do biegania przy włączonym internecie mija się z celem, bo zżera baterię, więc nigdy nie korzystam z takich apek on-line w czasie treningu :) .
@Solitary_Man: aaa :) To do czegoś takiego, to ja używam Osmanda połączonego z moją własną stroną (ale to tylko w czasie jazdy samochodem). Nie wiedziałem nawet, że Navime coś takiego ma, ale to musi chyba dosyć mocno pożerać baterię... dodaj do tego reklamy, które nowe navime pobiera i pokazuje, to już w ogóle musi być jakaś masakra :)
@Solitary_Man: aż potestuję :). Swoją drogą, sam myślałem o czymś podobnym, ale zbyt długa droga od prostej apki pokazującej gdzie jesteś, to całego systemu, mam nadzieję, że zrobili to lepiej, niż gdybym ja się za to wziął ;)