Wpis z mikrobloga

Grubo. Właśnie się dowiedziałem, ze moja małżonka dorabia mi rogi z kolega z pracy młodszym od niej o 9 lat, który jeszcze 5 mocy temu posuwał inna łaskę z pracy. Małżonka była wtedy wielce oburzona. K---a...jakie te baby są przewrotne. Ale wie is co jest najgorsze? Moja reakcja. Chłodna i bez emocji. Don Corleone o tym mówił o potrawie co najlepiej smakuje na zimno. Pierdołę głupoty bo pewnie się zaraz spije jak to do mnie dotrze
  • 301
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pecador: Bądź twardy, nie daj się nabrać na płacz, bo płacz k------a nic nie znaczy ;) Nie żałuj jej ani troszeczkę, wiem że łatwo mi powiedzieć, że jesteście tyle lat ze sobą zżyci, ale w takich chwilach litość to zbrodnia. Niewiem jak między wami było, dlatego to tylko moja opinia, nie musisz się nią kierować.
  • Odpowiedz
Zaciśnij zęby, wyjedź gdzieś z kumplami, bo i tak się nic nie zmieni.


Obmyśl plan na nowym lokum, przygotuj się do przeprowadzki - może czas na nowe życie?


@Saute: Powyższe dyskwalifikuje
  • Odpowiedz
akiś czas temu była historia na mirko o romansach w korpo między pracownikami. Finalnie wszyscy stracili robotę. Pamiętaj, że możesz w strategicznym momemcie dać cynk do działu HR jeżeli taki mają. Może będą jakieś konsekwencje.


@progresywny: Jaki jest sens w pozbawianiu pracy matki własnego dziecka?
  • Odpowiedz
@kiszczak: "Zaimplikuje to dla sądu, że jest c-----ą matką" bo nie umie utrzymać pracy ze względu na brak kontroli nad swoimi rządzami i emocjami. Ergo będzie demoralizowała własne dziecko. Raczej nie będą też tak szybko głodować żeby strata pracy mocno się odbiła.
  • Odpowiedz
@Pecador:

nie wiem o co chodzi, więc wklejam to:

"Pecador 3 mies. temu +3
Życie to jednak jest suka. Nie ma to jak dzień przed świętami dojrzeć do rozwodu, jak dwa lata temu wszyscy odradzali Ci
  • Odpowiedz
@Pecador: Byłem w podobnej do Twojej sytuacji. Tak jak wspominał ktoś wyżej - zbieraj kwity i dowody. Sąd to lubi. Mnie udało się załatwić wszystko co chciałem , właśnie dzięki temu co zebrałem. Sprawa rozwodowa była jedna - zasądzono na niej rozwód z winy mojej ex , dzieci ze mną, alimenty na dzieci i alimenty na mnie bo zostawiłem ex wszystko. Walcz o swoje - a ja najbardziej zaboli gdy
  • Odpowiedz
@Pecador: już 3 miesiące temu napisałeś, że dojrzałeś do rozwodu. Może wy już od dawna byliście małżeństwem tylko na papierze? Nie zachowuj się teraz jakbyś grał w filmie, tylko jak mężczyzna - konfrontacja, rozwód, wykorzystaj wszystko co masz na swoją korzyść i tyle. Po jaki uj się teraz nakręcać, szpiegować, planować zemstę, instalować keyloggery itd?
  • Odpowiedz
bo nie umie utrzymać pracy ze względu na brak kontroli nad swoimi rządzami i emocjami.


@progresywny: W moim przypadku dla sądu nie miało to znaczenia. Choć zdaję sobie sprawę, że wiele zależy od sędziny.

@Gladius71: Gratuluję. Jak udało Ci się otrzymac opiekę nad dziećmi? Tylko z powodu zdrady?
  • Odpowiedz
@Pecador: Mogę się tylko domyślać jak się teraz czujesz, ale postaraj się nie s--------ć jednej rzeczy - udawaj że nic nie wiesz. To nie jest chodzenie ze sobą tylko małżeństwo z dzieciakiem. Musisz to zrobić na spokojnie, zbieraj dowody, zatrudnij detektywa jeśli Cię to przerasta. Także nie dawaj nic znać po sobie!!!
  • Odpowiedz
Dla gacha polecam ujawnienie prawdy w jego pracy/środowisku.


@Gladius71: no weź bez takich, zniszczysz chłopakowi życie. Co powiedzą jego koledzy jak dowiedzą się, ze mając 24 lata bzykał fajnego milfa (być może bezpośrednią przełożoną) xD
  • Odpowiedz
Młody ma 16 m-cy. To będzie dla niego rzeczywistość od Nowa. Ja zrobię wszystko żeby być jak najwięcej w jego zyciu


Ty tam nie p-----l tylko sprawdz czy to twoje ;p
  • Odpowiedz