Wpis z mikrobloga

Grubo. Właśnie się dowiedziałem, ze moja małżonka dorabia mi rogi z kolega z pracy młodszym od niej o 9 lat, który jeszcze 5 mocy temu posuwał inna łaskę z pracy. Małżonka była wtedy wielce oburzona. #!$%@?...jakie te baby są przewrotne. Ale wie is co jest najgorsze? Moja reakcja. Chłodna i bez emocji. Don Corleone o tym mówił o potrawie co najlepiej smakuje na zimno. Pierdołę głupoty bo pewnie się zaraz spije jak to do mnie dotrze
  • 301
  • Odpowiedz
via Android
  • 49
Jak? Tak jak miliony związków w polszy. Od problemu do radości od kłótni do szczęścia. Wiesz jak to jest. Jednocześnie chciałaby pieniążki w domu, męża w łóżku. A ja mam robotę dobrą. Dobrze płacą. Ale sporo wyjeżdżam. Na 2-3 dni. I poszło samo podejrzewam. Wiesz młodszy, przystojny. Chociaż mi też nic ie brakuje. Gdyby jakaś Pani chciala ocenic to śmiało. Wysle foto. I nagle nawija jej makaron na uszy. I leci...; -/
  • Odpowiedz
via Android
  • 34
Młody ma 16 m-cy. To będzie dla niego rzeczywistość od Nowa. Ja zrobię wszystko żeby być jak najwięcej w jego zyciu
  • Odpowiedz
via Android
  • 88
Otóż to. Od zawsze będzie miał mamę i tatę tyle że osobno. Najgorsze jest to że dla mnie w łóżku była zimna jak browar w lodówce. A na fb się bajerowala, jaki to z niej wulkan seksu. I fakt. Tragedii nie ma. Szału też nigdy nie było. A ten dostaje wszystko na tacy. No ale nic. Zobaczymy jak się dziś będzie korespondencja wieczorem rozwijać. Bo to na pewno będzie miało miejsce. Jak
  • Odpowiedz
@Pecador: Powiedz, że masz ostatnio dużo pracy i pracuj, tylko nad właściwymi sprawami. Dzięki temu ona będzie miała czas na gadanie, a Ty nie będziesz musiał na nią patrzeć i próbować się powstrzymywać. Potem jedziesz w delegację.

Aha, uprzedź w robocie, że bierzesz wolne - parę dni będzie Ci potrzebnych.

Jak masz dostęp do jej kompa, a pewnie masz, to wrzuć keylogger - zapamięta wszystko co wpisuje na klawiaturze (hasła
  • Odpowiedz
@Pecador: Współczuję cumplu, nikomu tego nie życzę, pisz na mirko, też Ci się poprawi, co parę łbów to nie jeden. Zrób wszystko żeby się niepokapowała.
  • Odpowiedz
via Android
  • 86
Keylogger już jest zainstalowany. Właśnie poszedł. Mam też hasło na fb i mail żeby screeny robic. W robocie jutro dam znac ze mnie nie ma. Masz rację i tak nie będę się nadawał. A z ludźmi pracuje nie ze sprzetem:-/
  • Odpowiedz