Wpis z mikrobloga

@Klepajro: poszukaj połączeń wrocław sanok, niestety od cholery czekania na przesiadkę. Jest jeszcze opcja z jechaniem do rzeszowa i tam przesiadka w jakiś autobus. Ja przynajmniej o ile dobrze pamiętam z rzeszowa w bieszczady (do leska chyba) jechałem właśnie autobusem bo nie było innej opcji. Potem powrót do wro też był przez rzeszów.
  • Odpowiedz
@Klepajro: zależy co cię interesuje. jak mainstreamowe połoniny to coś przy drodze od wetliny do lutowisk. jeżeli chcesz poszukać innych ciekawych miejsc to na drodze komańcza - cisna - baligród
  • Odpowiedz
@Daku: ewentualnie mniej znane a ciekawe są okolice dwernika, zatwarnicy, chmiela i okolic, a to miejscowości u stóp połonin
  • Odpowiedz
@Klepajro: chcesz te typowe szlaki, to tak jak @Daku: napisał, okolice podpołoninowe, leżące przy obwodnicy od Cisnej do Ustrzyk(ów).
Mniej ludzi jest przy Otrycie i właśnie tych miejscowościach jak Zatwarnica czy Chmiel (a i większa szansa na spotkanie misia, więc trzeba być i na taką ewentualność przygotowanym). Fajne jeszcze są okolice Wołosatego.
Sprawdź sobie z Katowic: http://bus-inter.pl/katowice-ustrzyki.htm

P. S. Wcale się tak bardzo nie znam, pierwszy raz byłam
kasiknocheinmal - @Klepajro: chcesz te typowe szlaki, to tak jak @Daku: napisał, okol...

źródło: comment_p9UQLr8zatL72OGfY2KESp8etBWxB1wU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz