Wpis z mikrobloga

#podroze #architektura #slowacja #czechy #kosciol

Zostałem zmuszony do założenia konta na wykopie, celem zapytania się szanownych "użytkowników portalu wykop": Gdzie znajduję się budynek kościelny widoczny na załączonym obrazku. Co to za pani mnie nie interesuje, chodzi mi tylko o lokalizację wspomnianego kościoła. Zdjęcie zostało prawdopodobnie wykonane gdzieś na Słowacji lub w Czechach. Proszę o wyrozumiałość jeśli swym dzianiem naruszyłem spokój użytkowników wykopu.
perushing - #podroze #architektura #slowacja #czechy #kosciol

Zostałem zmuszony do...

źródło: comment_5DdWg4YELyHVlwSx8fpnOEkumXlI8Tae.jpg

Pobierz
  • 7
Chodzi o rodzaj ciekawości występujący u pewnych osobników typu człowiek. Pani z obrazka jest najmniej ważna, ważniejsza jest architektura budynku który jest w tle, bo wygląda jakby był w jakiś sensie nowy (w porównaniu z innymi obiektami tego typu).
PS.
Faktycznie mogłem trochę rozmazać tę osobę na fotce.
Gdyby był to budynek "wybitny" było by go łatwo znaleźć w google. Rzecz w tym że w tamtej okolicy raczej się nie buduje nowych i nowoczesnych kościołów zwłaszcza tak nie wielkich rozmiarów. Ten budynek jest trochę "kanciasty" i słabo pasuje do innych budynków tego rodzaju. Dlatego ma byś taki zagadkowy, przyjemniej tak zostałem poinformowany.

PS.
W google już szukałem.