Wpis z mikrobloga

Pochwalę wam się moim #lifehack na który wpadłem w #licbaza. Na zajęciach z technologii informacyjnej babka kazała nam się uczyć definicji typu modem i pisać z tego kartkówkę. Niby prosta sprawa ale zaraz leciały punkty jeśli przekręciło się kolejność wyrazów. Ściągać też nie za bardzo dało radę bo dobrze pilnowała. Ale niecny plan polegał na tym - w domu pobierałem jakąś tapetę w wysokiej rozdzielczości. Najlepiej sprawdzają się te na których jest dużo asfaltu. Pobieramy kolor tegoż asfaltu, delikatnie rozjaśniamy i piszemy malutką czcionką co nam potrzeba. W dniu kartkówki/sprawdzianu wiadomo małe zamieszanie przed wejściem do sali, każdy wyciąga kartki. Szybko wchodzisz w przeglądarkę, wklepujesz adres uprzednio zuploadowanego obrazka (najlepiej się sprawdzają strony typu krotkiurl.com/mirko), ustawiasz na tapetę. I co? Baba przechodzi obok a Ty masz odpalony pulpit na kompie. NO PRZECIEŻ NIE ŚCIĄGNĘ Z PULPITU BULWO.

Obrazek jako przykład.

#oszukujo #profit #coolstory #heheszki
templlar - Pochwalę wam się moim #lifehack na który wpadłem w #licbaza. Na zajęciach ...

źródło: comment_KmWvKets8iTmX2M5x21TzWV5z1x7mqxJ.jpg

Pobierz
  • 3