Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy perypetii z hydraulikiem. Jak ja słyszę "nie da się" to aż mną telepie. Przyjechał dziś ten specjalista, mówię o brakującym zaworze odcinającym hydrofornie, mówię o filtrach ("nie zmieszczę"), powiedziałem, że ma poprawić kaloryfer w łazience (zamiast rurek miedzianych ze ściany, chcę chromowane przedłużki) i co specjalista zrobił? Rzucił do syna "my się tutaj nie dogadamy, zabieraj sprzęt, jedziemy" i... Pojechał. Foch rzucił jak baba. Kij mu w oko, hydrofornię dokończę sam, cieknące złączki w ścianie przerobię jak pambu przykazał a miedziane wyjście ze ściany przerobi inny hydraulik, tak samo bojler zawiesi (a raczej przyłącze zrobi)

@NYCBronx
#hydraulika #budownictwo #budowa
  • 6
@Vein: To taki cwaniaczek. No jasne, lepiej poświęcić ten czas na inną robotę za kolejne pareset złociszy niż siedzieć u ciebie, robiąc poprawki za darmo. Na odchodne solidny kop w dupę im się należał.
@Panczenisci: Najlepsze jest to, że ja chciałem mu za to zapłacić, ale "my się nie dogadamy". Bo robił przyłącze do kaloryfera w łazience i mi #!$%@? na 5cm wyprowadził miedziane rurki. Człowiek kupuje ładny kaloryfer, chromowaną armaturę, płytki mają być fajne itp itd a on JEB 5 cm miedzi ze ściany. No estetyka jak w murzyńskiej chacie. Robi hydrofornię, od początku do końca i co? Nie zamontował zaworu odcinającego hydrofornię od
@Vein: Najwidoczniej Januszem i "druciarzem". Nie każdy majster potrafi ładnie i estetycznie zrobić robotę tylko byle działało. Poza tym, sam przyznaj, że pewnie szukałeś nie najdroższego fachowca ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Panczenisci: Nie. To nie był "z ogłoszenia", tylko facet polecony, który kiedyś miał prężną firmę i robił dobrą robotę. Niestety chyba na starość coś się ludziom przestawia, albo to nie on robił, tylko miał rozgarniętych pracowników, a teraz jak sam z synem został to lepi druta.