Wpis z mikrobloga

@Tymitun: jeśli chodzi o angielskie piosenki to mój poziom ogarniania jest taki, że no mimowolnie ogarniam o czym piosenka mówi, ale jeśli chodzi o mnie to kluczowe znaczenie ma dla mnie melodia i jest znaacznie wyżej niż tekst, dlatego potrafię po prostu przestać się skupiać na tekście i delektować muzyką :D
@Saute: Wiesz wiadomo, że pierwsze co chwyta to melodia, ale jak to już się podoba to ja np chociażby z ciekawości chcę wiedzieć o czym śpiewają.
@beer_man: byłem na dwóch ich koncertach a kucem chyba nie jestem więc luz:D Ja np niemieckiego też ni hu hu ale z ciekawości czytałem tłumaczenia piosenek które mi się podobają, by wiedzieć do czego tak radośnie skakałem na koncertach( ͡° ͜ʖ ͡
@Tymitun: moja mama, która z angielskiego rozumie tylko pojedyncze słowa (swoją drogą zabawnie jest myśleć, że piosenka jest np. o poniedziałku, bo zna się tylko słowo "monday" :D) czasem przychodziła do mnie "weź mi sprawdź o czym jest ta piosenka", po czym czytała i stwierdzała, że w sumie to wolała nie wiedzieć, bo tekst jest głupi :D