Wpis z mikrobloga

@Tymitun: to zależy. przy polskich zwykle tak - siłą rzeczy :p przy zagranicznych to zwykle rozumiem o co mniej więcej chodzi w tekście, ale jak mam ochotę na jakąś taneczną #!$%@?ę czy rnb do pobujania, to mam gdzieś, że tekst jest o tym jak bardzo ktoś chciałby kogoś rżnąć :D
z tekstów wybieram to co mi pasuje ;d
@beer_man: Aha:D ja akurat Systemu to tylko kilka piosenek lubie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@babcia_w_kapciach: No ale przecież z zagranicznymi zawsze można sprawdzić tłumaczenie jak się czegoś nie rozumie. ja po prostu nie potrafię niewiedzieć o czym jest piosenka której słucham
@Tymitun: To bardzo zależy. Czasem tekst może być i całkiem fajny, przepełniony dobrym przesłaniem, ale melodia/bit może wszystko spierdzielić, że mimo, że wartością tekstową kawałek będzie dla mnie dobry, to jednak nie przypadnie mi do gustu. Musi to współgrać u mnie.
@Tymitun: Przecież bardzo rzadko się zdarzy, że cała płyta czy dyskografia wchodzi.
Ale np. Rammstaina słuchałem kiedyś, nie miałem pojęcia o czym oni gadają bo niemieckiego nie znam, ale muzyka też mi się podobała. Kurna zaraz na kuca wyjdę bo same rockowo/metalowe kapele wymieniam, w rapie natomiast się wsł#!$%@?ę, ale nie za pierwszym razem :)