Wpis z mikrobloga

Przypomnijmy tylko jak ekstremalne intelektualne niziny prezentuje #neuropa . Poniżej film, na którym wypowiada się człowiek uznawany przez nich za najlepszego kandydata na prezydenta. Nietrzeźwy, gadający głupoty, nie mający szacunku w Polsce i poza jej granicami.

Jeśli taki poziom prezentuje Bronisław, to jaki prezentują ludzie na niego głosujący?

#4konserwy #humor #gorzkiezale #polityka
A.....i - Przypomnijmy tylko jak ekstremalne intelektualne niziny prezentuje #neuropa...
  • 13
"nasza jest przyszłość, bo my chcemy Polski nowoczesnej , my nie chcemy specjalistów od kur - przyszłość to specjaliści od zgody i bezpieczeństwa" - a kto za to zapłaci - budżetówka ( ͡° ʖ̯ ͡°) - specjaliści są niepotrzebni
@a12nd: Jeżeli chodzi o kontekst to chodzi zdaje się o to, że krzyczący wołali, żeby wracał na Mazury macać kury. Jeden z bardziej żenujących tekstów na manifestacjach które słyszałem.
@Ripper: @SwedenYes: @BongoBong: @archiemax: dziś spotkałem osobiście pana specjalistę od kur. Okazało się, że to mój "znajomy". Popadłem w wielki smutek i nostalgię bo z jednej strony popieram krytykę (konstruktywną) Prezydenta a z drugiej znam specjalistę od kur (który jest jakby to ująć "dziwny"). A odnosząc się do filmu
to jeden wart drugiego ;(