Wpis z mikrobloga

Mirki,

poszukuje dla mojego #rozowypasek smartfona o podobnych parametrach do s4, bo "dobrzedziala". Na smartfonach sie zupelnie nie znam, sam korzystam z ceglofonu samsunga od 7 lat i na ta chwile nie mam zamiaru go zmieniac, takze prosilbym Was o polecenie czegos pewnego, przyzwoitego (i niedrogiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) u majfrendow. Wole zamawiac bezposrednio z Chin, ale moze tez byc cos ew. uzywanego z PL.

#aliexpress
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GAdam40: g---o prawda. S4 się tłucze przy każdym zrzucie, a S3 LTE ma te same parametry praktycznie, a przy tym sporo tańszy... oba mają kit kata ;)
  • Odpowiedz
@GAdam40: nie no, jak GTA SA nie rusza, to powiem dziewoi ze takiego telefonu nie moze miec absolutnie :D

@AllOver @simon17 - rzuce na to okiem, dzieki. Chodzi o telefon do dzwonienia, smsowania i mmsowania. Moj zapasowy B2710, ktorego teraz uzywa, niestety ponoc tych wymagan nie spelnia.
  • Odpowiedz
@MaciejPN: Wypowiem się jako użytkownik sgs3 lte bierz meizu :D A tak serio w sgs3 przeszkadza mi knox, wgranie jakiejkolwiek modyfikacji wiąże się na 99% z utratą gwarancji. Mam telefon blisko rok cały czas w etui z folią i tak ramka wokół aparatu straciła kolor(odprysł chrom, tak mniej więcej w 1/4) ale jest to niewielki koszt nawet jeśli chciałbym wymieniać. Gta sa nw na jakich ustawieniach grałem ale działało całkiem
  • Odpowiedz