Wpis z mikrobloga

@enron: ja bym sie bal wynajmowac dom na 4msc dla takiej ilosci osob. smierdzi to remontem generalnym i bawieniem sie w usuwanie lokatorow


@jedzbudynie: ten dom o którym piszę nie wygląda na zdemolowany, goście zachowują się całkiem znośnie. Kolega też swego czasu wynajmował mieszkanie rzędu 100m2 grupie bodajże 8 budowlańców - też nie trzeba było odkażać (a siedzieli tam z rok)...
Wynająć dom nie jest łatwo - mało
  • Odpowiedz
@enron: nie wiem jak bogaty musisz byc zeby miec ot tak dom pod wynajem "dla 12 osob na 4msc".
poprostu w domach sie mieszka bo jest 0 czynszu, sam sobie robisz wszystko co chcesz, a jak masz o dom za duzo to sprzedajesz i kupujesz mieszkanie pod wynajem gdzies w centrum
  • Odpowiedz
@enron: nie wiem jak bogaty musisz byc zeby miec ot tak dom pod wynajem "dla 12 osob na 4msc".

poprostu w domach sie mieszka bo jest 0 czynszu, sam sobie robisz wszystko co chcesz, a jak masz o dom za duzo to sprzedajesz i kupujesz mieszkanie pod wynajem gdzies w centrum

@jedzbudynie: jesli masz dom po rodzicach to wprowadzasz się i zostawiasz swój pusty? Wystawienie domu na sprzedaż
  • Odpowiedz