Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/12223109/mirki-jako-ze-jestem-tu-gdzie-jestem-juz-2-miesiac/

Jeśli ktoś byłby zainteresowany pracą to w firma w której pracuje (Triumph Group) poszukuje obecnie ok 30 osób na stanowisko ,,operatora kompozytów".

Jeśli zdecydujecie się przyjechać to z mojej strony oferuję formularze rekrutacyjne i porady jak przejść skutecznie rekrutację i rozmowę z HR. Trudno nie jest ;)

Co ja z tego mam? 300f dostaję od firmy jak przepracujecie jakiś tam okres ;)

Wymagania:

-angielski tak b1-b2 (chociaz i tak bedziesz na 90% pracowac z Polakami ale trzeba rozumiec polecenia i jak ktos ci bedzie tlumaczyl manualne wykonywanie danej operacji),
-zdolnosci manualne czyli wcinanie, dopasowywanie itp, jak ktos nie jest komplentym kretynem to nie stanowi to problemu

Praca jest skomplikowana pod tym wzgledem ze to nie fabryka zabawek tylko czsesci do samolotow wiec wszystko ma byc robione zgodnie z instrukcja krok po kroku i nauczenie sie danej ,,operation" zajmuje nawet kilka miesiecy!

Co do stawek:
dniowka 8 -16 to 7.53f/h
wieczorna 16-24 to 8.93f/h
nocka 24-8 to 9.43f/h

Zmiany 12h 4on 4of (4 dni pracy 4 dni wolnego) to +25% stawki a za nocke 12h 7.53 +25% + 1.9f/h. Dodatkowo za 5 i 6 dzień na 12h jeśli przyjdziesz to zapłacą ci stawkę podstawową + premię od zmiany + 50f za 5 dzień i +80f za 6 dzień.

Aczkolwiek praca w trybie 4on 4of jest dostępna dopiero po przejściu treningu jak już sie jest w stanie samodzielnie pracować.

W trybie zwykłym nadgodziny płatne x1.5 a niedziela x2. Bank holiday płacą x2.5( ͡° ͜ʖ ͡°)

Roczny bonus 1500f platny kwartalnie jesli nie opuscisz dnia pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Firma od razu daje kontrakt na 3 miesiące (probation period).

#emigracja #praca #uk
  • 55
@23itrzy3: Obecnie głównym problemem firmy jest to że... ludzie nie chcą nadgodzin robić i nie wyrabia się z produkcją :D

Tak ze po pewnym czasie mozesz narobic sobie nadgodzin ile chcesz.

Co do stawki to wyzyjesz, zwiazesz koniec z koncem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawid-rams: Aha, rozumiem wiesz życie prywatne też jest ważne. Siedzę jeszcze w Polsce ale zastanawiam się jak już przyjadę do Anglii to czy szukać pracy gdzieś w fabryce czy od razu za kierowcę żeby jakoś lepiej zarabiać.
@23itrzy3: ta stawka jest bardzo okej. Jak gdzies pisal @dawid-rams to srednia wychodzila 9.19 czy jakos tak. W kazdym badz razie to jest jakies 18k rocznie, a za prace bez kwalifikacji( a czasem i z kwalifikacjami) jest to duzo. Wiekszosc ofert na indeed.com lub reed.com czy przez agencje pracujesz za 6.50 albo jakies £7 co daje Ci rocznie 13-15k. Takze 18k rocznie + nie opuszczasz dni masz 1,5k i do tego
@dawid-rams: ja na pewno jestem zainteresowany, jak coś będę później pisał do Ciebie na pw

Mam jedno pytanie jak myślisz ile pieniędzy będzie potrzebne mi na początek (mieszkanie, jedzenie itp.) do pierwszej wypłaty? Dam radę się zmieścić w 5k PLN? Może zwerbuje jeszcze kolegę więc zawsze trochę taniej wyjdzie.