Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu, czy to ja tak mam, czy to gra taka nudna jest? Mam wszystkie Fallouty 3, NV z dlc'ekami, za cholerę nie mogę podejść do tej gry, bo najzwyczajniej w świecie nudzi mi się dosłownie. Owszem duży świat, klimatycznie nie odbiega od 1 i 2, przy których grałem jak szalony dzień w dzień w swoim dzieciństwie, a w te nowe jakoś nie potrafię. Nie wiem, co jest nie tak z Tymi grami, że ludziom się spodobało i wciągnęło, mimo, że grali też w starsze. Nie, że hejtuję czy coś, wyrażam tylko swoją opinię i odczucia związane z nowszymi falloutami...

#gry #fallout
  • 13
@Losowany: Stary jesteś cumplu po prostu, takie podejście to starość niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°). Też w fallouta 2 grałem jak szalony, a NV przechodzę już od pół roku. W sumie jedyna gra która ostatnio przyciągnęła mnie na dłużej to dying light tylko :/.
@domel88: pewnie też wiek robi swoje. Ostatnio to grałem jak było fajnie to GTAV, TLoU, a tak grywam na dzień dzisiejszy normalnie to D3 i HoTS :)

@Gh0st: naprawdę muszę jakoś podejść sceptycznie do tego NV, bo czytając opinie na ten temat to słyszałem, że dużo lepsza.

@wysuszony: aż musiałbym sprawdzić i przekonać się, czy to tak naprawdę ze starości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AreQPL: aż tak średnio mi się chce bawić z modami i takimi typu rzeczami, jestem leniwym człekiem. Zawsze byłem przekonany do tego, że wolę pograć normalnie, bez zbędnych ceregieli i bajerów. Wyjątek w sumie był jeden, że z modami potrafiłem ogrywać grę to były Wiedźminy 1 i jak 2 :)
@domel88: @Losowany: Zgadzam się co do zmiany podejścia do gier z wiekiem. Niedawno kupiłem nową skrzynkę i pograłem łącznie na niej może z 3 godziny do tej pory, mimo że wszystko śmiga na very high i grafika cieszy oko. Gram 30 minut i zaczynam się nudzić, przewijać filmiki itd. a kiedyś grałem we wszystko. Co do New Vegas, przeszedłem i akurat bardzo mi się ta gra spodobała, a głównie jej