Wpis z mikrobloga

@czlapka: Korki na rondzie solidarności były odkąd pamiętam i pjego przebudowa powinna być kolejnym priorytetem!
Mam nadzieję że w tym przypadku da się zrobić tunel który jest znacznie lepszym rozwiązaniem ale gdy mam do wyboru wiadukt albo wieczne korki wybieram wiadukt!
@Zaszczyk: Spróbuj zamknąć to skrzyżowanie i zobaczysz co się stanie! Bez tego wiaduktu za kilka lat będzie tam jeden ogromny korek bo to największe skrzyżowanie w Łodzi!

@Przygoda No wybacz ale teraz sam się zaorałeś. Obecnie skrzyżowanie w remoncie jest okrojone do multum możliwości. Patrzę czasami w okno i widzę że jest korek ale nie jakiś ogromniasty na miarę korków gdy całe Aleje w Krakowie stoją. Teraz ciężarówki objeżdżają Łódź, i
@zabiligoiuciekl: ja zamist wiaduktu zrobiłbym tam drugą jope zamiast kolejnego pomnika rządów pani @hannazdanowska. Byłoby to chyba bardziej neutralne dla krajobrazu a z pewnością mniej uciążliwe dla mieszkańców. Mieszkam w pobliżu estakady na al. Włókniarzy i odczuwam natężenie hałasu pomimo sporej odległości od niej.
@mirkobiniu: Widzę że awansowałeś na eksperta u samego siebie, to największe skrzyżowanie w mieście które już teraz generuje ogromne korki. W godzinach szczytu sięgają poza wiadukt na Rydza-Śmigłego więc @loczyn: nie opowiadaj że to nie korek.
Niestety nie ma szans na zmniejszenie tam ruchu, część przejmie budowana A1 ale to też DK14 i dojazd do tej autostrady i przede wszystkim główna droga w Łodzi w osi W-Z, lepszy byłby tunel