Wpis z mikrobloga

@Patrol220: Podaj mi nazwę telefonu o takich lub trochę słabszych parametrach za tyle. Chociaż, żeby też był dwurdzeniowy, 1gb ram i wyświetlacz co najmniej qHD.

@Python: Jest nowszy MROM :P I dziwne, że masz podstawkę + kabel HDMI skoro masz rom bez obsługi webtopa.
@Andr3v: Wiem, i prawda z tym webtopem :) ja zwyczajnie nie korzystam, ale z osobą zainteresowaną mam zamiar przeprowadzić rozmowe na temat preferowanego romu itp :)
@robert83: Ja nie mówie, że to zły telefon, ba sam go chciałem kupić :) Ale ludzie czesto go stawiają o pólke za wysoko i mówia że za poł ceny mają SGS albo inne takie :P
@Python: Sam mam podobny zestaw, tylko bez klawiatury BT.

Z jednej strony fajny, sprzęt z drugiej brak oficjalnego ICS-a (i wyżej) oraz ceny, które poszły bardzo w dół.

@Patrol220: Nadal mniej ramu i wersja od sprzedawcy szrotu z zagranicy.
@Patrol220: zte v970 na 2 karty:)

@Python: mi zależało na 2 kartach, przez to długo nie miałem androida, te co są na naszym rynku to cena z kosmosu i parametry słabe, więc wybór padł na ściągnięcie chińczyka:) mam od listopada i odpukać jeszcze działa:)
@Yaser: Mam problem z wycenieniem go po prostu. Z jednej strony ludzie sprzedają używki w średnim stanie za 750 zł a z drugiej ja mam naprawdę zadbaną wersje i masą gadżetów :/
@Yaser: I to jest mój problem. Ale obawiam się , że jeszcze trudniej będzie sprzedać akcesoria osobno. Nic na siłę, zwyczajnie chciałem kupić sobie coś z lepszym aparatem i padło na SGS2. Ale jeśli nikt nie kupi Atrixa to z nim zostane bo nie jest wcale najgorszy :).
@Yaser: Ale myślę, że jeśli ktoś chce używkę i zobaczy jakąś w ładnym stanie za 700 zł i moją aukcje "ze wszystkim" za 850 to jednak odrobinke sie zastanowi ;). Cena również nie jest ostateczna i mam nadzieję na jakieś oferty. +/- 50 zł mi nie robi róznicy.