Wpis z mikrobloga

konsolowcy jarali się diablo 3 na padzie

@reizen: Tutaj strzał kulą w płot. Bo konsolowcy zazwyczaj jednak mają blaszaka, więc jak chcieli Diablo to już dawno ograli. Po prostu Diablo na konsoli było lepsze od tego pecetowego, bo poprawiono znacząco sterowanie i wprowadzono tryb offline. Dla mnie różnica w sterowaniu jest znacznie bardziej znacząca, niż podbita rozdzielczość w GTA V.

  • Odpowiedz
@reizen: Przypomnij kiedy i dlaczego wprowadzono offline w Diablo 3 ;)
Sterowanie poprawiono zdecydowanie, bo gra, w której jest dużo walki a postać jest kontrolowana w trybie point'n'click to frustrujące doświadczenie - zwłaszcza, kiedy sztuczna inteligencja wariuje. Na konsoli mam jednak lepszą kontrolę nad postacią.
  • Odpowiedz
@piker: własnie o to chodzi, rozgrywka na padzie w diablo wszystko zabiła gra bardziej przypominała Contre aniżeli klasyczną rozgrywkę z diablo, nie mówiąc nic że 3 wypadła znacznie słabiej niż jej poprzedniczki.
  • Odpowiedz
@piker: zgadzam sie, diablo wyglada jakby od poczatku bylo produkowane z mysla o konsolach i jako wieloletni fan D2 ani mysle przesiadac sie z mojego Ps3 zeby grac na PC, bo sterowanie jesto po prostu genialne.
  • Odpowiedz