Wpis z mikrobloga

Moja nowa pełna wersja gry: StarMaze
StarMaze na GooglePlay

Promo na YouTube
Wersja lite - darmowa

Chodzi o to aby zebrać wszystkie gwiazdki w kosmicznym labiryncie.
Oprócz zwykłego poruszania się astronautą po planszy to dodatkowo można przesuwać elementy labiryntu.
Dzięki temu od Ciebie drogi graczu zależy jaką ścieżkę sobie ułożysz i czy uda się Tobie zdobyć wszystkie gwiazdki.

Polecam.
#gry #android #gamedev #puzzle #lamiglowka #gaming #grafika #inkscape #starling
tojamateusz - Moja nowa pełna wersja gry: StarMaze
StarMaze na GooglePlay

Promo n...

źródło: comment_zmAjS0cR89ZHiWe7nPn5KGQJdDXMfAPU.jpg

Pobierz
  • 18
@to_ja_mateusz: myślałem bardziej ogólnie. Grałem w labirynt gdzie można przesuwać elementy ze ścieżką aby dojść do celu. To jakie to elementy i w jaki sposób się je przesuwa oraz co jest celem już nie jest istotne.
@PanBaklazan: Wszyscy teraz Unity a ja na przekór wybrałem AIR'a (Starling (game framework) + Feathers (menu UI) + Spine (animations)). ;-)
Prawda taka że dla takiej gry to nie ma dużego znaczenia - wszystko jest 2D chociaż rederowane na stage3D. Air także ma możliwość wygenerowania paczki na Androida jak i na iOS'a.

Grafika własna - pracuje jako programista ale tworzyć grafikę 2d/3d też lubię.
Dźwięki kupione na audiojungle.
@to_ja_mateusz: 1. Brak tutoriala, nie wiem, gdzie mam dojść
2. Za dużo razy trzeba kliknąć, aby zacząć grę. Powinien to być 1-2 kliki w tak prostej grze.
3. Model płatny nie sprawdza się na Androidzie. Jak sprzedasz 100 sztuk gry w rok, to stawiam browara.
4. Ładna grafika.
5. Texture packer w wersji płatnej? Jaki silnik?
@sortris: 1) Tutorial jest - może niechcący pominąłeś.
2) Ciężko byłoby w 2 klikach - próbowałem w wersji lite. Wtedy ludzie nie wiedzieli co wybrali.
3) :-( . Wiem że płatności w grach są teraz na topie - też tak uważasz? Masz jakieś dobre rady poparte doświadczeniem/praktyką ?
4) dzięki wielkie - to miło słyszeć od wielu osób kiedy głównie jestem programistą.