Wpis z mikrobloga

@Adam787: no właśnie :) A ci przyjechali i wczoraj nawet z ministrem się spotkali i dostali jakąś nagrodę...ja #!$%@?ę, chyba mamy jakiś kompleks niższości jako naród, skoro musimy szukać potwierdzenia faktu że jesteśmy ok u innych narodów :O
@bohemot44: @Adam787: Słuchałem Sabatonu od debiutu #sohipsta :P I powiem szczerze, denerwuje mnie ten hype w Polsce na nich, przyznawanie odznaczeń itp. Bardzo mi się to nie podoba i świadczy chyba o jakimś narodowym kompleksie.

A od strony muzycznej bardzo dobre, choć nieszczególnie odkrywcze. Co nie zmienia faktu - całokształt bardzo dobry ;)
@bohemot44:

odpowiednik Denzela czy innej Kate Ryan


Pieprzysz panie ;) To, że się zrobili super komercyjni i popularni nijak się ma do tego, że np. w zeszłym roku wydali naprawdę dobrą płytę. Dobrze, że pomimo popularności i tego boomu popularności, jaki osiągnęli przez ostatnich kilka, potrafią dobrze grać.

A ten boom jest nie tylko w Polsce, a w większości Europy i świata. W Polsce bardziej medialny, w innych krajach w światku
@kontra: nie nie kontra - mi chodzi o to, że zwietrzyli że w Polsce mają nie wiedzieć czemu dużo fanów więc dużo u nas koncentrują (tak jak Denzel który w ogóle w Polsce zamieszkał żeby na nas kasę zbijać)
@bohemot44: hm. Powiem tak - z punktu widzenia osoby, która zna Sabaton tylko z boomu po utworze "40:1" i później "The Uprising", może to tak wyglądać. Ale Sabaton znam i słucham od chyba 2007 roku, mieli wtedy na koncie albumy. I od razu ich polubiłem, podobało mi się ich granie i.byłem ciekaw co pokażą dalej. Możesz sobie wyobrazić moje zdziwienie, jak później zobaczyłem jeden z lubianych przeze mnie zespołów w Teleexpressie