Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu uświadomiłem sobie dopiero jak ważny jest samorozwój w życiu. Zaczęło od prostej chęci bycia lepszym w kontaktach z kobietami (bardzo pomocne jest RSD wg mnie, nie tylko daje cenne wskazówki i zagrywki, ale również mój angielski został bardzo poprawiony, szczególnie lubię Tylera, Juliena, Todda i Maxa, ale o nich może jeszcze kiedyś) do układania sobie czasu w odpowiedni sposób, bardziej produktywne życie. Dołożyłem do tego regularne ćwiczenia, bieganie, muzykę (tak jak o tym opowiedziałem w poprzednim wpisie), częstsze wychodzenie ze znajomymi, medytacje, lista lektur do przczytania itp. Ogólnie małe kroki do przodu w każdej dziedzinie życia. Ograniczenie bezproduktywnego patrzenia w internet (mirko oczywiście musi być, ale już nie aż tyle co wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). I powiem wam że obecnie mam jeden z moich najlepszych okresów w życiu. Zyskałem naprawdę świetnego przyjaciela również, z którym razem dążę do wspólnego celu. Uczę się również korzystać w chwili, być obecnym w danym momencie, bo to co nas otacza to zawsze teraźniejszość. Każda przyszłość do której czasem niepotrzebnie wykraczamy myślami będzie tylko i wyłączenie teraźniejszością z której trzeba nauczyć się korzystać ( Potęga teraźniejszości Tolla ). Wiele rzeczy które które jeszcze pół roku nie zrobiłbym, dzisiaj nie mam przed tym oporów. Wiem, że puki sam człowiek do tego nie dojrzy, to nie przekonasz go, ale polecam wam Mireczki kochane wziąć się za siebie, rozwijać własne zainteresowania, osobowość, zacząć tworzyć swoją wizję życia i własnej osoby, żyć w danym momencie i korzystać z tego co sprawia Ci przyjemność :)


#rozwojkyudo #przemyslenia #samorozwoj
  • 6
  • Odpowiedz