Wpis z mikrobloga

@MagicznyBartolomeo: HAHAH, spot z soundtrackiem z japonskiego jakeigos filmu z lat 70 :D ja za elephone nie przepadam, pomimo, ze mialem p5000 do testow i bylem zadowolony. Za duzo krytyki jest w necie, ktora sie potwierdza, zebym ryzykowal z elephone. Dodatkowo ta nazwa.... :<
  • Odpowiedz
@MagicznyBartolomeo: ja uzywam elephone g6 juz kilka miesiecy nie ze wzgledów technicznych typu czytnik lini papilarnych ktorego nigdy nie uzylam czy tez dla 8 rdzeni ktore nie sa mi potrzebne ale jak to rozowypasek ze wzgledow wizualnych bo bardzo mi sie spodobała biała wersja do tego jest bardzo lekki. Ale nie wiem czy jest wart polecenia wymagajacym uzytkownikom , bateria zle skalibrowana , trzeba patchowac partycje bo na apki bylo chyba
  • Odpowiedz
@MagicznyBartolomeo: I tak jest lepszy niz w Umi który maiałam wcześniej , przynajmniej maja wlasne forum techniczne :) O dobry support w chinczykach raczej nie licz chyba tylko fanowskie custom romy. Sama w moim G6 zainstalowany mam teraz custom Loli Experimental , w prawdzie to beta ale chodzi stabilnie.
  • Odpowiedz