Wpis z mikrobloga

@qlimax3: Proszę, napisz, że trollujesz xD

Glik jest po prostu świetnym specjalistą od stałych fragmentów gry, no i tyle, na tym trzeba skończyć. Trafił mu się sezon życia jeśli chodzi o dorobek strzelecki i tyle.

Poza tym nie chodzi o samo zdobywanei bramek, ale też o to w jakim momencie te bramki zdobywa. Pogba zdobył 6 pierwszych bramek. Wykreował masę sytuacji bramkowych, jest kozakiem w środku pola... no można wymieniać bez
Proszę, napisz, że trollujesz xD


@Wojt_ASR: pół na pół, ale śmieszą mnie takie "obrony" Częstochowy jak twoja xD
Bo to że Pogba jest ogólnie lepszym piłkarzem to wiadomo. Jeżeli nie wyłapałeś, to tutaj bardziej wyśmiewam Pogbę, w porównaniu do Glika, który jako obrońca radzi sobie tak samo jak on. Po drugie robią z niego nie wiadomo jaką światową gwiazdę i to robi się komiczne.
@qlimax3: a mnie śmieszy takie #!$%@? xD

Jeśli nie wyłapałeś, to napisałem, że Pogba faktycznie mógłby poprawić skuteczność w sytuacjach sam na sam, bo wtedy mógłby mieć z te 5(?) bramek więcej, ale przecież 7 bramek to i tak dobry dorobek jak dla środkowego pomocnika.

Poza tym Pogba ma średnią gol na 250 minut, Glik gol na ponad 300. - chociaż to akurat mało ważne, ale jednak warto odnotować.

Na podstawie
Na podstawie suchej statystyki nie zobaczysz ile on daje swojemu zespołowi, no i to serio głupota, że tak się przy tym upierasz.


@Wojt_ASR: To takie tylko #heheszki (jakbyś nie zauważył w tagach) i śmieszki o piłce. Ale jak już zacząłeś tematy przydatności zawodnika w zespole, to wyjmij Pogbę z Juventusu i wyjmij Glika z Torino i zobaczysz kto więcej daje swojemu zespołowi. xD
@qlimax3: tak samo mówili z ogbonną, a jakoś sobie radzą :)

Ventura ma bardzo dobrą rękę do obrońców - wiadomo, że byłoby trudno, ale myślę, że jakoś by sobie poradzili.

No, a Pogba to talent czystej wody. On może zawdzięczać Conte, że na niego postawił, ale jak nie on to ktoś inny i po prostu droga na szczyt byłaby dłuższa. No, a gdyby Ventura nie zatroszczył się o Glika, to dalej
@Wojt_ASR: Spokojnie, spokojnie. Niech zagra przeciwko Realowi, Bayernowi, Barcelonie, Chelsea, PSG. Póki co pokazał wybitny poziom na tle Serie A, ale kiedy przyszło do pojedynków z Atletico to wielkiego szału chłopak nie zrobił.

Jeszcze przyjdzie czas na lizanie się po fiutach.
No, a gdyby Ventura nie zatroszczył się o Glika, to dalej by siedział w Bari, o ile w ogóle nie wróciłby już dawno do Polski :)


@Wojt_ASR: no tak, ale to już inny temat. Ja w ogóle myślę, że Glik w Torino i Torino z Glikiem jest lepsze, w inny klubie nie grałby tak jak tam i na pewno nie strzelał tylu goli. Ale teraz każdego napastnika można porównać do Glika