Wpis z mikrobloga

Tak widząc Kasię na Erazmusie w gorących (low b8 m8) skojarzyło mi się jak kisnę zawszę z podwójnych standardów mikro. Polak w Polsce jak będzie ruchał erazmuski to jest wporzo ziomuś. Jak Polak za granicą bierze się za tamtejsze dziewczyny to jest przekozak. Jak różowy w Polsce zapozna Erazmusa to jest szmatą. A jak popuści szpary na wyjeździe to jest szmatą do potęgi dziwka razy pierwiastek z #!$%@?.

Albo ta kwestia z muslimami. Wiadomo że małżeństwo Polki z muslimem ma duże szanse na bycie nieudanym. Ale jak którąś jara taka uroda, to spoko, to nie czyni jej #!$%@?. Ale według niektórych tutaj, śliniących się do Azjatek, Ukrainek czy whatever, jest.

Złote myśli na dziś: *#!$%@?ć, #!$%@?ć nic się nie bać*. Obojętnie jakiej jesteś płci i preferencji.

#bekazrozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 6
@maciejbo1: Ja "problem" mam tylko z tymi laskami, które na co dzień są wielce świątojebliwe, cnotę zachowują do studiów (coraz rzadziej, ale chyba się jeszcze zdarza) i na trzeźwo nie dadzą nawet śniademu rycerzowi, ale #!$%@? się taka spuszczona ze smyczy daleko od domu rodzinnego, to nagle hulaj dusza, bo piekła nie ma. A jak raz poczuje #!$%@?, to później często na lewo i prawo, nieważne czy śniady, biały, murzyn bądź
nie dadzą nawet śniademu rycerzowi, ale #!$%@? się taka spuszczona ze smyczy daleko od domu rodzinnego, to nagle hulaj dusza, bo piekła nie ma.


@tangodown: co Cię to obchodzi?

nie tak pod kopułami, że widzą ten sam model, a Polak, dla przykładu, może być nawet bogatszy, ale to na widok obcokrajowca, najlepiej z Zachodu, mają w majtkach kisiel instant.


@tangodown: dlaczego chcesz decydować o tym, do kogo kobieta czuje popęd