Wpis z mikrobloga

Niechciałbym dziewcy..

Wpadłem teraz akurat na taką ścieżkę myślową, i zastanawiało mnie dlaczego niektórzy są skłonni tyle płacić za jakąś dziewice. Było głośno o takich ofertach gdzie jakaś #rozowypasek sprzedawała dziewictwo. I ogólnie uchodzi, że każdy by chciał dziewice, że to jest jakieś nie wiem. #!$%@? wie co... Czytałem aby i słyszałem, że te są aby potrzebne do czarnych mszy i ma to jakieś znaczenie astralne, gdzie potrzebne dziewice, tudzież krew dziewicy.. Czy w opowieściach o tym, że tylko w dziewice może wejść demon który chce egzystować w naszym wymiarze. No ale do seksu ? Serio chcielibyście mieć krew na #!$%@? jajach pościeli i lasce.. Przecież to jest okropne. A dla osób dla których byłby to pierwszy raz mogłoby to prowadzić do problemów z seksem, bo na myśl o seksie skojarzy im się tak krew i będą cały czas w stanie spoczynku. Takie coś za pewne ma miejsce.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #pytanie #kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow #seks #seksy #dziewica #kwiecien #20015
  • 11
@smutlem123: A nie chciałbyś aby doświadczona laska była dominująca ale tak ostro ? Tak też może być fajnie i to że nie masz doświadczenia jest w tym przypadku dużym atutem.
@smutlem123: Niestety tak jest. W sumie jest to nawet logiczne.. no bo kobieta chce mieć frajdę i ogólnie lubią być ostro zerżnięte, chcą być sukami dla swoich panów. I potem jak jest jakiś bez doświadczenia to wiedzą że im tego nie zapewni. Na pewno z wyjątkami. Gdzie musi je kręcić też fakt robienia facetowi dobrze, a nie tylko sobie. I lubi tak jakby jak modliszka zchwytać faceta w swoje sidła i