Wpis z mikrobloga

Oglądał już ktoś? Właśnie skończyłem czwarty odcinek i jestem co najmniej miło zaskoczony. 8.4 na filmwebie, 9.4 na imdb. Jest mroczny, momentami krwawy, bardzo przypomina Mrocznego Rycerza. Kingpin jest świetnie pokazany, główny bohater zachwyca, są retrospekcje (coś dla fanów Arrow, serial jest trochę podobny do pierwszego sezonu Szczały, gdy Ollie jeszcze zabijał, a nie późniejszych, gdy stał się miękką fujarą). Gra aktorska również niczego sobie. Polecam serdecznie, jak dla mnie 9.5/10 jak do tej pory, bo jest dużo historii pobocznych, a trochę mało samego głównego bohatera, jednak mimo wszystko genialny.

pozdro

#seriale #daredevil #oswiadczenie
Addis - Oglądał już ktoś? Właśnie skończyłem czwarty odcinek i jestem co najmniej mił...

źródło: comment_TN99hgWV2on6UAe9srLUpLAkMG4rewOd.jpg

Pobierz
  • 14
@Addis: Pewnie nie ma szans by spotkali się w serialu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tego co czytałem to mają anulować Niesamowitego Spider-mana i zresetować serię (znowu!) by dodać ją do MCU
@Sercio:
@Gert: Spider-Man jest w prawach sony ale maja współpracę z marvelem, na podstawie tej Spider-Man pojawi się w filmach marvela najbliższy capitan Ameryka civil war, a Marvel będzie czuwać nad solowymi filmami spidego.

Spider man bedzie nastolatkiem ale nie przedstawia nam po raz kolejny genezy