Wpis z mikrobloga

@PanWiatrak: Zasilnie tego wyświetlacza trochę zjada. A czy jest on super konieczny? Nie sadzę! W xiaomi jest wibracja i diody więc to wystarczy w zupełności. Po cholerę tam wyświetlacz. Jeśli to był by e-papier to jeszcze ale to jakiś LCD. Kolejne genialne posunięcie Microsoftu!
  • Odpowiedz
@printf: jasne... za wyświetlacz ma służyć aplikacja w telefonie. W zupełności wystarczy. Jednak priorytetem w takim urządzeniu JEST żywotność baterii. Ładujesz i zapominasz na miesiąc. Chociaż myślę, że dałoby się ładować przez ruszanie ręką. Kiedyś były takie zegarki... czas pokaże, może ktoś na to wpadnie ;)
  • Odpowiedz
@PanWiatrak: Nie wiem czy pierwsze zdanie to jakaś aluzja (,). Ładowanie o który mówisz jest niewarte swojej ceny zbyt niski zysk w stosunku do oczekiwań. Mnie osobiście podoba się koncepcja xiaomi ponieważ nie wciskają na sile czegoś co jest zbędne. Wielcy producenci silą się na jakieś wyświetlacze wodotryski, które i tak w ostatecznym rozrachunku są średnio przydatne bo jeśli ktoś dostanie SMS nie będzie go przecież
  • Odpowiedz
@printf: oczywiście, że nie aluzja. Tylko prawda, to wystarcza... po prostu nie ogarniam jak można takie coś (Microsoft Smart Band) sprzedawać i z drugiej strony jak mogą znaleźć się na to chętni... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@printf: Za szybko wcisnąłem enter i się wysłało ;) Wyedytowałem potem ale... już przeczytałeś. No nic. Powtórka. Chciałem powiedzieć, że zgadzam się z Tobą, że wyświetlacz jest zbędny - wystarcza do tego apka w telefonie. Ładowanie wyświetlacza, który zeżre baterię migiem oraz GPS (po którego wyłączeniu band microsoftu wytrzyma 2 dni.. inaczej któcej :D ) - są zbędnymi dodatkami. Ładowanie banda co 2 dni... to jakaś abstrakcja - "Kurde nie
  • Odpowiedz