Wpis z mikrobloga

no elo wypoki. Mam tako #sprawa do was. Zauważyłem, że stuleja z którą mieszkam p---------a mi szampon do włosów - kupiłem nowy ledwo 3 dni temu i dopiero dziś wskoczyłem do wanny a tam c--j, prawie 1/3 nie ma. Jestem w stanie poświęcić ten szampon i tu moje pytanie do ludzi s-------i - co mogę tam dolać/dosypać żeby nie wyrządzić stulejarzowi zbytniej krzywdy ale skutecznie mu pokazać, że nie warto kraść?

#pytanie #student #c--------------l #byledomaja #stulejacontent #zlodzieje #kradno
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tanceiswawole: Jak mu chili wpadnie do oczu podczas mycia łba to ała... Farby nie kupuj bo w połączeniu z szamponem może nie zadziałać. Polecam jakiś oczojebny rudy kolor z szamponetek, to taka farba tyle że w szamponie-wymień zawartość butelki na kilka saszetek szamponetki i czekaj na efekty.
  • Odpowiedz
@Tanceiswawole: albo płatki pieprzu cayenne, powinno piec, dla wzmocnienia efektu można dodać czegoś mentolowego, no i pozdro dla niego jak dostanie się do oczu :) efekt przejdzie po paru przepłukaniach, ale nie będzie to przyjemne :)
  • Odpowiedz
@Tanceiswawole: tak mogłoby to nawet wzmocnić mu włosy xD AdBuster psikał sobie gazem pieprzowym w oczy i efekty zeszły po 6h więc tu powinno być łagodniej, mój kolega też testował gaz pieprzowy na sobie więc nie jest to jakieś niebezpieczne :)
  • Odpowiedz
@marta_1989: też kiedyś przetestowałem na sobie gaz pieprzowy. Również przy kuchcikowaniu dotknąłem oka palcem na którym było chilli. Nie ma porównania, gaz jest k------i i wyłącza z gry na co najmniej 20 minut, chilli piecze chwilę i przestaje przy przepłukaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tanceiswawole: dodaj do szamponu jakis barwnik, tylko nie spożywczy, bo łatwo zejdzie, kup jakiś tusz czy coś :) jak się cały zafarbuje na smerfa to może odechce dotykania cudzych rzeczy. Z chilli bym nie działa, bo jak mu podrażni oczy to będziesz mieć tylko kłopoty..
  • Odpowiedz
@Tanceiswawole: jak to ten przypadek, który nie zachowuje się jak mężczyzna i nie wie co oznacza utarcie komuś nosa to faktycznie nie eksperymentuj z chilli, ale szczerze mówiąc bardziej bym się wkurzyła na barwnik/farbę niż na piekące k------o na głowie ;p
  • Odpowiedz
@marta_1989: to jest totalna stuleja nieogar życiowy co całe dnie wisi przed kompem (nie siedzi - wisi) i ogląda anime. Zastanawiam się właśnie nad jakąś fajną farbą w pedalskim odcieniu. Włosy ma ciemny blond.
  • Odpowiedz