Wpis z mikrobloga

@aaandrzeeey: dlatego ująłem to jako "niemrawych" ;) Że na spotkaniach piją po jednym piwie i wychodzą po 10 razy sikać. Po 20 minutach zabiera je facet i tyle z zespołu ;P
Nie podważałbym zdolności programistycznych, aczkolwiek z mojej grupy studiów (informatyka) - na około 20 lasek, aktywnie programuje jedna ;)
u mnie Laski to najlepsze programistki:

@aaandrzeeey: dobre programistki to jak yeti, wszyscy opowiadają, nikt nie widział; z mojego doświadczenia

- odnośnie review: nie, nie przeniose tego tu, bo tutaj lepiej pasuje, bo tak
- dalej review: nie chce żebyś robił mi review, chce się wyrwać spod tego szowinistycznego uścisku
- odnośnie wszystkiego co ma inną opinię: x jest szowinistą, nie będę robić tak jak mówi
- odnośnie kuchni socjalnej: kawa
dobre programistki to jak yeti, wszyscy opowiadają, nikt nie widział;

@dumpernikyl: zapraszam

dalej review: nie chce żebyś robił mi review,

odnośnie wszystkiego co ma inną opinię: x jest szowinistą, nie będę robić tak jak mówi

to zależy jakie macie relacje w zespole...
ja mam: władzę, doświadczenie, może nawet jakieś sukcesy, ale nigdy nie staram się występować z pozycji guru.
To działa.

odnośnie kuchni socjalnej: kawa zła, herbata zła, jak ty możesz
anyway może to zła kobieta była?

@aaandrzeeey: była, dwa takie przypadki się zdarzyły; z tym funem i integracją to zależy kto lubi, może pierwsze parę miesięcy da się znieść, osobiście nie byłbym w stanie znieść długoterminowego rozwolnienia umysłowego aka "korpo fun" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
osobiście nie byłbym w stanie znieść długoterminowego rozwolnienia umysłowego aka "korpo fun" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dumpernikyl: sałatki robiliśmy zanim to stało się modne... (google)
Zresztą to nie był mój pomysł...
Wbrew pozorom, masę czasu się marnuje w biurze... od wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º) po lunche
@omni_bus: Oferta dobra w #!$%@? widzę :D "frameworku SCSS" - no geniusze, to nie jest framework,a nazywa się to Sass, .scss to tylko zmieniony syntax bardziej przypominający css ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LOLWTF: Określanie framework scss do Bostrapa czy foundation to jak mówić o wordpressie że to framework do pluginów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym sam bootstrap przez pierwsze 2 lata oficjalnie wspierał tylko Less, teraz mają wersję z Sass pod aplikacje ruby.