Wpis z mikrobloga

Skończyłem Sleeping Dogs Definitive Edition na #ps4 więc kilka słów podsumowania gry.
Fabuła mnie pozytywnie zaskoczyła, myślałem że będzie słabo jak w GTAV a tu tak ciekawie że nie mogłem oderwać się na misje poboczne czy trofea lub nawet inne gry (bo lubię skakać po grach ale nie tak jak jarbi barbie) bo musiałem dowiedzieć się co będzie dalej, kto nie grał to w skrócie powiem że chodzi o policjanta pod przykrywką pracującego dla triady, próbowałem zgadywać co się stanie a koniec końców na końcu końca gry w końcu okazało się że koniec jest inny niż się spodziewałem, nie do końca mi się podobał ale przynajmniej dla mnie małe zaskoczenie bo


Po fabule wspomnę o pięknym i klimatycznym Hongkongu, jak przyjemnie pograć w sandboxa nie w USA, w końcu!
Bardzo spodobał mi się system walki, każdą walkę nie traktowałem jako "#!$%@? znowu tępe napieprzanie się" a raczej "no w końcu walka" ale i strzelaniny świetne, czuć siłę broni i to nie tylko palnej bo maczetą też się fajnie siekało więc mirki z Krakowa - spodoba się wam ta gra.
Fajnie zagrane głosy, postacie też ok, długość gry spoko a co mnie zdziwiło to model jazdy, niby arcade, nie widać żeby starali się o jakiś realizm ale nawet jako arcade to jest po prostu dziwny model jazdy, poświęcili mu chyba 5 min jak programista miał posiedzenie w WC z tabletem.
Sporo bugów, większość nie wpływa na grę ale za to śmieszy co zaliczam na "plus" ;) tylko jeden mnie drażnił bo o ile znoszę bugi graficzne tak nie wytrzymie gdy jest bug w dźwięku a ten polegał na tym że co kilka sekund w grze było słychać strzał z pistoletu, regularny niczym cykanie zegara i tylko czekałem na kolejny strzał, wyszedłem do menu, do gry a tam dalej to samo, dopiero restart gry pomógł ale fabuła taka ciekawa że chwilę z tym "pykaniem" grałem bo nie mogłem się oderwać co powinno być dobrą rekomendacją dla tej gry, bardzo polecam, myślałem że jedyny sandbox jaki mnie może bawić to Saints Row bo GTA już rzygam ale jednak SD pokazało że da się zrobić coś poza ładną grafiką (tak, jadę po raz kolejny po przereklamowanym GTAV).
Poniżej filmik pokazujący jakie luzy w majtach mają skrypty w tej grze, dżaki powinien od razu wsiąść do auta ale stwierdził że na piechotę będzie szybciej po czym zobaczył z balkonu że to daleko i dał się podwieźć ;)
#lsocenia #sleepingdogs #ps3
Liquid_Snake - Skończyłem Sleeping Dogs Definitive Edition na #ps4 więc kilka słów po...
  • 23
@Liquid_Snake: Wczoraj wręczyłem tę grę siostrzeńcowi na urodziny (level 14), myślisz, że będzie zadowolony? No i czy nie przesadziłem, bo ona od 18 lat, czy moja siostra jak mu wejdzie do pokoju i zobaczy jakąś dziwną scenkę, nie urwie mi przypadkiem łba, a mu gry nie zabierze? :)
@choleryk: raczej za mocna jak dla 14lvl, są tam dosyć brutalne momenty mielenia komuś twarzy jakąś maszyną, brutalne egzekucje, zabójstwa, dużo wulgarnego języka i takie tam, gra na pewno mu się spodoba ale czy odpowiednia dla niego tu już inna sprawa ;)
@Liquid_Snake: Hmm, chłopak sam w sobie całkiem dojrzały, wątpię by mu to zryło psychę. Gorzej z moją siostrą, jest całkiem konserwatywna jeśli chodzi o wychowanie dzieci. Przyznam się, że kupiłem tę grę trochę pod siebie, bo jak wiesz, czasem se trochę pożyczam na jakiś czas playa od niego (nie kupuję swojego, bobym chyba przepadł ;)). W każdym razie z tego co widzę, polecasz tę grę i trochę nie mogę się doczekać,
@choleryk: nigdy nie patrzę na czas gry, można ją przejść na szybko w kilka godzin ale jest sporo pobocznych zadań i misji i wydłużyć czas gry, ja byłem bardzo ciekaw fabuły i poleciałem na szybko przez całą grę.