Wpis z mikrobloga

@Shelsing: Tylko która cześć Jeżyc... Równie dobrze możesz chcieć się dostać do części Jeżyc oddalonych 30min drogi autobusem od dworca, albo na rynek, gdzie dojdziesz w 10 minut piechotą ;d
  • Odpowiedz
@Shelsing: z głównego na Jeżyce jest 15 minut spaceru (z czego 5 to stanie na światłach koło Bałtyku)
Tramwaj 18 jedzie z dworca przez Jeżyce do Ogrodów. Zależy gdzie dokładnie chcesz się dostać.
  • Odpowiedz
dzięki wszystkim, sam dokładnie nie wiem czy te bliżej czy dalej, jak się dowiem to dostosuję środek transportu. a wie ktoś czy konto #nextbike działa w innych miastach, niż miasto rejestracji?
  • Odpowiedz
@mieffer:

Drogi Mirku.
Mnie nie chodzi dokąd dojedzie inny Mirek tramwajem. :)
Mnie chodzi o to, że nikt tutejszy nie użyje słów "jadę do Ogrodów" tylko "jadę na Ogrody".
Jak komuś tak powiesz, to jeszcze przypadkiem wyśle Ciebie na starówkę, która jest 300km stąd. :)
A jak powiesz "o której jest bimba?" to nasze serca staną przed Tobą otworem. :)
  • Odpowiedz
@Lord_Jim: mam przyjezdnemu tłumaczyć, że jak wysiądzie z bany i chce na jeżyce, to dojedzie bimbą przez rondo kopernika ino na Ogrody, bo dali to se sam musi radzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Shelsing: Ten Poznański Rower Miejski jeszcze chyba nie działa w tym roku, bo przetarg jest. Kilka dni temu nie było jeszcze żadnych rowerów, więc raczej nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
@csmrex: możliwe, teraz patrze że na stronie nextbike nie umieścili jeszcze stacji na mapie. ale nie potrafię znaleźć informacji czy konta działają w innych miastach.
  • Odpowiedz