Wpis z mikrobloga

Mireczki jak ktoś ma myszkę a4 tech bloody V7 X7 i podobne to fajna sprawa to są makra do tej myszki, wczoraj sobie obczaiłem jakieś na no recoil i rzeczywiście działa ale na dłuższą metę nie ma sensu z tym grać bo to trochę no-skill mode. Planuje sobie teraz tylko wgrać takie na awe, że zmienia na nóż i reload jest szybszy, ogólnie to jest fajna sprawa bo makra wgrywane są do myszki a nie obsługuje tego żaden program

Tak to działa:

#csgo
Stefaniak91 - Mireczki jak ktoś ma myszkę a4 tech bloody V7 X7 i podobne to fajna spr...
  • 31
@Stefaniak91: Mam V7, ale jadę na trybie bez makr.. To zabija grę. Żebyś się nie zdziwił jak ktoś Cię zreportuje i pójdziesz na overwatcha. Dla mnie taki no recoil to ewidentny cheat :)
dzięki za hejty, przynajmniej coś się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) testowałem tylko z ciekawości, poza tym żeby używać tego ciągle trzeba wykupić koda do mychy za 14$ a tak zostało mi tylko 200 kliknięć w tym trybie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Stefaniak91: co? Gdzie takie cuda? I niby jak to działa... Ja za darmo znalazłem, ale jak ktoś gra dłużej niż tydzień
@bdfi1: ja używam oryginalnego programu bloody 5 czy jakoś tak się to zwie i masz tysiąc strzałów do wykorzystania później woła o kod, są poradniki jak crackować ten program ale za dużo srania z tym ja tam tylko przestawiłem kalibrację odległości czujnika bo jak się okazało to było powodem przez który myszką czasami przestawała reagować, wczoraj mi się skończyły kliknięcia i przestałem czitować :( teraz czekam na bana ( ͡°